Menu
Úvod  › 

Operativní leasing: Úspěšní lidé si zaslouží stylové auto!

Neustále nový vůz je bezesporu snem každého z nás. Většinou jsme z něj ale zrazení již při pouhém pohledu před dům či do garáže. Ano, veškerá auta stárnou. Přesto je situace řešitelná! Fyzické osoby si takovéto auto mohou pořídit a neustále jej vyměňovat za aktuální model. I podnikatel může pořád inovovat svůj vozový park! Jakým způsobem? Vcelku jednoduše. Stačí si pořídit vůz na operativní leasing. Nejde o nic složitého. Tento typ moderního financování auta se vyznačuje i mnohými dalšími přednostmi. Nepřestávejte číst, postupně je všechny vyjmenujeme a popíšeme. 

Jednoduché a přehledné financování

Jízda ve stále novém autě bude bezesporu velkým zážitkem. Stejně tak si budete moci užívat i jednoduchého a maximálně transparentního placení. Každý měsíc zaplatíte předem stanovenou částku. V momentu, kdy bude mít auto už naježděné nějaké ty kilometry a zestárne, ho vyměníte za nový model. Bez problémů to budete moci učinit klidně i do dvou let.   

Pojistkou se není nutné zabývat!

Dovedete si představit, že byste si koupili standardně nové auto a neřešili pojistku? Určitě ne! U auta na operativní leasing máte jistotu, že je pojištěné již poskytovatelem této služby. Uzavřené bude jak povinné ručení, tak i specifické havarijní pojištění. V případě nehody samozřejmě nebudete muset z vlastních zdrojů hradit obrovské náklady. Život s autem na operativní leasing je zkrátka jednodušší.  

Samozřejmě bez akontace!

Platba peněz dopředu? Tak přesně to se vás s operativním leasingem týkat nebude. U standardních úvěrů na auta jde ovšem o běžnou záležitost. Vy budete pouze hradit ony zmiňované měsíční splátky. Ty mimo jiné pojímají veškeré náklady na provoz. Hradíte si pouze pohonné hmoty. U full service podoby se setkáte s absencí plateb za jakékoli poruchy.

Starosti s prodejem a nákupem odpadají

Pamatujete si, když jste naposledy chtěli prodat, nebo naopak koupit vůz? Určitě to trvalo poměrně dlouho. U operativního leasingu na tyto záležitosti zapomeňte. Auta si budete měnit dle potřeby bez zbytečné ztráty času i a finančních prostředků.  

Pestrá nabídka vozů

Rozhodli jste se pro operativní leasing? Pak se podívejte na https://www.driveto.cz/! U této známé společnosti si můžete vybrat z pestré nabídky vozů mnoha značek. Chcete-li vsadit na ekonomickou podobu operativního leasingu, doporučujeme vůz škoda Fabia Combi Style. Pro firmy je vynikající volbou kupříkladu Volkswagen T6 Transporter Kombi. Pro luxusní ježdění manažerů se hodí Operativní leasing Audi Q3. Právě podnikatelé si splátky mohou zahrnout do nákladů, a ušetřit tak na daních. Při zahrnutí splátek z celé flotily už půjde o solidní sumu. Operativní leasing se zkrátka vyplatí jak podnikatelům, tak i fyzickým osobám.    

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Automobily