Menu
Úvod  › 

Módní trendy na pláž nebo koupaliště

Každá žena chce vypadat pokud možno, co nejlépe. O pláži či koupališti to platí dvojnásob. Mnohé ženy se stydí vysvléknout do plavek a vystavit své tělo na obdiv. Dnes nebudeme řešit kilogramy navíc ani stud. To je otázkou každého z nás ? pokud nejsme s něčím spokojení, můžeme s tím něco udělat. Dnes se zaměříme na plážovou módu a doplňky, které z nás učiní ještě více sexy ženy. Mnohé z doplňků jsou přitom nezbytnými pomocníky. Nebudeme vás dlouho napínat a jdeme na to.

Klobouček na pláž

Sluneční klobouky jsou nejen romantické a sexy, ale ochrání nás před úpalem. Originální letní klobouky jsou nepostradatelnými doplňky, ať už míříme na pláž, koupaliště či jen okupovat zahradní lehátko s knížkou v ruce.

Zdroj:Plážová móda

Plážová taška

Plážová taška doplní celkový letní outfit. Lze vybírat z různých tvarů, velikostí, materiálů a barevných kombinací. Kde jinde uložit osušku, opalovací krém, knížku než do plážové tašky. Jsou skvělým doplňkem nejen k vodě, ale i toulky městem.

Žabky

Pravdou je, že dámská nožka vypadá ladněji na podpatku, kdo by si však bral lodičky na pískovou či oblázkovou pláž? To, co budete potřebovat, jsou buďto sandálky nebo žabky. Dnes existuje nepřeberné množství krásné obuvi určené přímo na pláž. Toužíte-li přeci jen díky podpatku o trošku prodloužit své nožky, zvolte žabky na klínku.

Sluneční brýle

Sluneční brýle ochrání vaše oči před zářením a dodají vám šmrnc. Vybírat lze moderní či retro. To už záleží na vás, kterému typu dáte přednost. Sluneční brýle jsou zkrátka stylová nezbytnost.

Šátek

Šátek bude vašim věrným společníkem na pláži. Díky němu vykouzlíte sukni, šaty nebo lehký pláštík, který ochrání před sluníčkem a spálením, ale dopřeje i lepší pocit, když se vydáte mezi více lidí koupit nějaké to občerstvení. Díky šátku nebudete potřebovat další oblečení. Pro inspiraci, jak šátek nosit vkládáme video. Užijte si léto a plážovou módu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Co je trendy a stylové