Menu
Úvod  › 

Dokonalý módní doplněk: Luxusní peněženka!

Často se podceňují a stojí poněkud stranou zájmu. Přitom jde o módní doplněk, který předvedete několikrát za den, a který podtrhne váš styl. Vyberte si peněženku, na kterou budete hrdí.

Existuje celá paleta módních doplňků, počínaje kabelkami, přes opasky až po nejrůznější šály, šátky nebo pokrývky hlavy. Specifickým prvkem této široké palety módních doplňků jsou peněženky. Nejde však jenom o kožené peněženky...

V pestrém spektru pánských a dámských peněženek najdete luxusní třpytivé kousky připomínající šperky, sportovně laděné peněženky převážně z textilních materiálů neboelegantní i vkusné kožené peněženky, které se užívají nejčastěji. Tím však výčet peněženek zdaleka nekončí.

Stejně jako samotných módních doplňků, také pánských a dámských peněženek existuje nespočet - nespočet typů, druhů, provedení. Každý si peněženku vybírá dle svého vkusu a zpravidla ji pak užívá denně v mnoha různých situacích. Peněženka, pánská peněženka ani ta dámská se tak zpravidla nepřizpůsobuje konkrétní příležitosti nebo outfitu. Mnoho žen a mužů dokonce svoji peněženku užívá tak dlouho, dokud se zcela neopotřebuje. Až poté nahrazuje peněženka nová. A to je škoda.

Jak si vybrat luxusní peněženku?

Pro peněženky, zvláště kožené peněženky, platí obdobná pravidla jako pro dámské kabelky. Při jejich výběru existují dva hlavní faktory - vzhled a funkčnost. Samozřejmě je u tak často užívaného předmětu důležitý vzhled, peněženku vytahujeme v nejrůznějších situacích a do jisté míry nás tak reprezentuje. Vkusná peněženka může podpořit naši image, dámská peněženka může být i součástí celkového outfitu. Pro důležité chvíle se hodí pořídit si luxusní peněženku.

Zatímco ženy v oblasti dámských peněženek vybírají podobně jako v nabídce kabelek, pánská peněženka často stojí v pozadí. Přitom i u mužů může sehrát významnou úlohu například na obchodním jednání. Muži navíc peněženky užívají častěji než ženy. Zatímco ženy zpravidla ukrývají svoji peněženku v dámské kabelce, muži pánskou peněženku častěji nosí u sebe přímo, nezřídka jde o jediný předmět, který muž u sebe má.

Vzhled peněženky je však pouze jedním ze dvou základních parametrů. Stejně důležité je také provedení peněženky, její funkčnost a komfort užívání. Na tento parametr se častěji soustředí muži vybírající pro sebe pánskou peněženku.

Ať již půjde o dámskou či pánskou variantu, luxusní peněženky se vyznačují dokonalým vzhledem i funkčností. Materiály jsou převážně přírodní (nejčastěji tedy půjde o kožené peněženky), různě kombinované s originálními ozdobnými prvky, kovovými ozdobami, zipy, netradičním ztvárněním loga, nápisy, apod. Vkusná peněženka může být doplněná o vhodné doplňky, které dokáží podtrhnout její vzhled a styl.

Kvalitní kožené dámské a pánské peněženky : www.krasne-kabelky.cz/penezenky

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Vybudujte si pracovní šatník
Džíny pro každou postavu: Vyberte si ty pravé
Nejnovější hit: Šperky podle znamení zvěrokruhu
Spodní prádlo: Jaké by nemělo chybět ve vašem šatníku
Hit letošních Vánoc: Tričko od Armaniho