Menu
Úvod  ›   ›   › 

Celebrity a cvičení: Jak to mají slavní se sportem

Závidíme jim jejich přepychové a vypracované postavy, ale ve skutečnosti se často i ony musí přemlouvat, aby se ?dokopaly? do posilovny, a cvičení srdečně nesnáší. Čtěte, jaký vztah ke cvičení mají slavné ženy s nejkrásnějšími těly.

V rozhovorech pro magazíny obvykle tvrdí, že za své přepychové postavy vděčí skvělé genetické výbavě a fenomenálnímu metabolismu. Když už se přiznají k tomu, že musí pravidelně dřít s posilovně a odpočítávat zrnka rýže, aby se nacpaly do vypasovaných šatů, hlásají, že to dělají s radostí a nadšením... a nebo také ne. Tyto výroky celebrit ohledně jejich zdravého životního stylu vešly do dějin:

"V posilovně se cítím skvěle a cvičení mi vždy prozáří zbytek dne. Je to prostě zdravá závislost!"

Khloe Kardashian, People, 2016

"Miluji kickbox, protože můžu uvolnit svou agresivitu bez toho, aby mě kdokoli odsuzoval. Protože dost těžko můžete chodit po ulici a mlátit lidi, aniž by vás zavřeli. Kvalitní boxerský trénink je nejlepší uvolňovač stresu, úzkosti i vzteku, jaký si dokáže představit."

Gabrielle Union, Elle, 2014

"Cvičím pilates. Jsem z toho otrávená dvě hodiny předem, po celou dobu, co cvičím, a i poté, co jsem docvičila, protože vím, že se zase budu muset vrátit zpátky a znovu cvičit."

Sophia Vergara, Redbook, 2015

"Cvičení je skvělé na psychiku. Když mám špatný den, cítím se vystresovaná, nebo přetažená - to všechno se cvičením odplaví. Je to můj lék na všechno. Stačí, když jsem emočně vyčerpaná, jdu si zaběhat a hned se cítím mnohem lépe!"

Kelly Ripa, Good Housekeeping, 2010

"Miluji ty výsledky. Ráda se cítím silná a navíc mi cvičení pomáhá udržovat psychickou rovnováhu. A i když jsem v pr..., všechno mě bolí a nechce se mi, endorfiny mi spolehlivě pomůžou."

Pink, Shape, 2012

"V době, kdy pracuji šestnáct hodin denně a nemůžu cvičit, jsem podrážděná a snadno se rozčílím. Je tomu tak proto, že mi chybí endorfiny. Pro mě je cvičení synonymem štěstí."

Heather Morris, Fitness, 2011

"Nesnáším posilovny a nenávidím klasické cvičení. Nenávidím všechno, co je příliš přímočaré, rutinní a nudné. A cvičení mě znudí velmi, velmi rychle."

Rihanna, Vogue, 2011

"Při cvičení si vždycky vypláchnu hlavu a to je pro mě velmi osvěžující."

Jessica Biel, Glamour, 2010

"Pokud se soustředíte na konečný výsledek a představíte si ho, budete si cítit mnohem příjemněji a dokážete překonat i momentální potíže a překážky."

Jillian Michaels, Health, 2015

"Stejně jako většina lidí i já nesnáším posilovny. Takže jsem si zařídila posilovnu ve vlastním domě. Mám tam běžecký pás, činky a najednou to jde. Cvičím každý den čtyřicet minut a vyhovuje mi, že tomu můžu věnovat mnohem méně času, než kdybych se trmácela do posilovny.

Hannah Davis, The Cut, 2015

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Test: Znáte nemoci slavných?
Dietní triky celebrit
Detox celebrit: Který vyzkoušet, a na který zapomenout
Výchova dětí podle celebrit
Test: Nejpitomější výroky celebrit
Místa, kam jezdí na dovolenou celebrity