Menu
Úvod  ›   › 

Místa, kam jezdí na dovolenou celebrity

Chcete se opalovat s Madonnou? Zaplavat si s Jennifer Aniston, nebo popít v plážovém baru s Rihannou? Víme, do kde tráví své prázdniny nejznámější celebrity.

Saint Tropez, Francie

Nachází se na jihovýchodě Francie a od druhé světové války je známé jako místo, kde si dávají dostaveníčko muzikanti, herci, filmaři a vůbec umělci všeho druhu. Saint Tropez má prostě styl. I dnes tu svou dovolenou pravidelně tráví Elton John, či Neil Patrick Harris. Nádherné pláže, noční život i možnost úchvatných túr a samozřejmě nedostižný východ slunce nad mořem dělají ze Saint Tropez destinaci snů.

Maui, Havaj

Maui je druhý největší havajský ostrov, známý překrásnými písečnými plážemi a nejpopulárnějšími surfařskými středisky světa. Jeho půvaby pravidelně oceňuje Megan Fox, Owen Wilson, nebo Justin Bieber. Můžete je potkat ve zdejších klubech, nebo se vedle nich slunit na nekonečných plážích.

Saint James, Barbados

Pokud si chcete užít mejdan ve stylu rockové hvězdy, plavat v průzračně čisté vodě, vychutnat si exotickou atmosféru, či neposkvněnou přírodu, vyraztě na Barbados. Potkat tu můžete takové hvězdy, jako je Rihanna, Simon Cowell, nebo Mariah Carey. Celebrity si tu užívají nefalšovaný karibský luxus.

Ipanema, Rio de Janeiro, Brazílie

Přezdívá se jí "pláž, která nikdy nespí" a své prázdniny si tu pravidelně vychutnává spousta celebrit. Mimo jiné například i Madonna, Gerard Butler, nebo Penelope Cruz. Údajně se tu můžete zúčastnit těch nejlepších a nejdivočejších party v celé Jižní Americe.

Punta De Mita, Mexiko

Hledáte místo, kde budete dokonale relaxovat, bude se moci potápět, surfovat, nebo se slunit na romantických plážích? Potom musíte vyrazit do Punta De Mita na Mexickém pobřeží. Potkat tu můžete Lady Gagu, Charlie Sheena, nebo Kanye West.

Cabo San Lucas, Mexiko

Jennifer Aniston, Courney Cox, nebo Gwyneth Paltrow můžete potkat na luxusních plážích Cabo San Lucas na jihu Mexika. Ostatně toto letovisko se umisťuje pravidelně na předních příčkách žebříčků nejžádanějších a nejluxusnějších prázdninových letovisek.

Dubrovník, Chorvatsko

Dubrovník máte ze všech destinací oblíbených celebritami nejblíže a můžete tu potkat Seana Conneryho, Toma Cruise, nebo Bon Joviho, kteří se sem pravidelně vrací.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Celebrity