Menu

Pilates

Celebrity a cvičení: Jak to mají slavní se sportem

Závidíme jim jejich přepychové a vypracované postavy, ale ve skutečnosti se často i ony musí přemlouvat, aby se ?dokopaly? do posilovny, a cvičení srdečně nesnáší. Čtěte, jaký vztah ke cvičení mají slavné ženy s nejkrásnějšími těly.

Největší mýty o cvičení pilates

Cvičení pilates je skoro to samé jako jóga, je určeno jen pro ženy a je zaměřené jen na zvýšení ohebnosti. Představujeme vám pět největších mýtů o cvičení pilates, které se mezi cvičícími tradují.

Cvičte podle svého tělesného typu

Patříte k vytrvalcům, týmovým hráčům, nebo týpkům z posilovny? Najděte tělesný typ, ke kterému náležíte, a přizpůsobte mu své cvičení.

Srovnání: Jaké cvičení si vybrat?

Aerobic, pilates, zumba, power jóga, běh... Jaké cvičení si vybrat, když potřebujete zhubnout a jakému se věnovat, když chcete zpevnit postavu? Přinášíme vám velký srovnávací test.

Pomerančová kůže: Zásady proti celulitidě

Nehezké dolíčky a zvrásněná kůže na stehnech, zadku či bocích patří ke strašákům všech žen. Co udělat pro to, aby se vám celulitida vyhnula, nebo jste jí alespoň zmírnili?

Zrušte bolest zad: Preventivní tipy

Patří k nejčastějším a zároveň nejotravnějším. Bolesti zad ale můžete účinně předejít. Nabízíme vám efektivní tipy na její prevenci.

Cvičení po porodu a v šestinedělí

Je jasné, že jste po porodu zničená a vaší jedinou starostí je spát, ale pokud věnujete alespoň několik minut denně vhodnému cvičení, významně tak uspíšíte svou regeneraci a dostanete se zpátky do původní formy.

Cvičení, které zvýší vaši ohebnost

Je jedno, jestli sportujete každý den, příležitostně, nebo se cvičením teprve chcete začít. Dostatečná ohebnost těla zlepší váš postoj, dodá vám rovnováhu a mimo jiné je i vynikající prevencí proti zranění. Přinášíme vám cvičení, které vaší ohebnosti pomůže.

Jakým sportům se můžete věnovat v těhotenství?

Existují sporty, na které v těhotenství můžete zapomenout. Víte, které to jsou a jaký pohyb si naopak můžete bez výčitek svědomí dopřát?