Menu
Úvod  › 

Lži, které říkají ženy mužům v ložnici

Skládá vám postelové lichotky a vy se cítíte jako nejlepší milenec na světě. Pravda je ale možná úplně někde jinde. Představujeme vám nejčastější lži, které ženy servírují mužům v posteli.

Lež: "Samozřejmě, že jsem byla."

Pravda: "Orgasmus jsem nezahlédla ani zdálky."

Skutečnost, že muži potřebují k dosažení vyvrcholení několikanásobně menší dobu než ženy, je snad známá už všem puberťákům. A domnívat se, že žena vyvrcholí už pouhým faktem, že jste do ní pronikli, může jen naprostý ignorant. Pokud ní bušíte jako sbíječkou, nejspíš vás ujišťuje o svém vyvrcholení jen proto, aby se vás konečně zbavila a zabránila tak případnému pokračování.

Lež: "Na velikosti nezáleží."

Pravda: "Ale samozřejmě, že záleží!"

Je sice pravda, že muži jsou mnohem více vizuálně založení než ženy, ale pokud váš penis svou velikostí připomíná mateřské znaménko, jen těžko při pohledu na něj budou padat vzrušením do mdlob. O stimulaci její vagíny, která je při orgasmu dost podstatným faktorem, ani nemluvě. Můžete se utěšovat okřídleným klišé, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo, nicméně jeho autorem je nejspíš nějaký podprůměrně vyvinutý muž. Protože na velikosti skutečně záleží a pokud vás příroda dostatečně neobdařila, musíte to dohnat jinak a jinde.

Lež: "Po trojce se dvěma muži jsem nikdy netoužila."

Pravda: "Klidně i se třemi, nebo čtyřmi."

Slušně vychované holky to sice neřeknou nahlas, ale skoro všechny si alespoň představujeme, jaké by to bylo užít si s více muži najednou. A ještě pro vás máme jedno tajemství: Vy v našich představách vůbec nemusíte figurovat.

Lež: "To byl mokrý orgasmus."

Pravda: "Ve skutečnosti vůbec nemám představu, jestli to byl mokrý orgasmus, nebo jsem se počůrala."

To se prostě stává i v lepších rodinách. Není k tomu co dodat a raději s tím počítejte.

Lež: "Jsi nejlepší milenec, jakého jsem kdy měla."

Pravda: "Nejsi. Ale to je fuk."

Bude to pro vás nejspíš šok, ale ženy nemají ani zlomek mužské soutěživosti. Neporovnávají, nelámou rekordy a mají dostatečně vysokou sociální inteligenci, aby chápaly, že každý další muž je dostatečná individualita nesrovnatelná s ostatními. A to jim úplně stačí.

Lež: "Hmmm, to je tak dobrý!"

Pravda: "Hlavně už se udělej."

Je to smutný fakt, se kterým nejspíš nic neuděláte. Jen minimum žen je schopno dosáhnout vaginálního orgasmus a většinou k němu potřebujeme dráždění klitorisu. Tak to prostě je.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Pro muže: Co vypovídá váš sexuální život o vašem zdraví
Největší chyby, které dělají muži v posteli
Věci, které by ženy chtěly, aby muži věděli
Situace, kdy byste měli navštívit sexuologa
Sexuální předsevzetí, které byste si měli dát v roce 2016