Menu
Úvod  › 

8 zbytečných hádek, které ukazují, že se brzy rozejdete

Hádáte se kvůli hloupostem? Možná je to předzvěst, že váš vztah spěje k rozchodu. Následující zbytečné hádky byste měli považovat za varovný signál.

1. Nedostatek komplimentů.

Zeptáte se ho, jestli se mu líbí to, co máte na sobě a on jen zabručí "dobrý je to", aniž by se na vás podíval. A vy byste po něm nejraději hodila talířem, protože už mu nestojíte ani za to, aby vám skládal komplimenty. Ostatně vy jste na tom velmi podobně a už si neděláte s komplimenty násilí. Hádky kvůli nedostatku pozornosti patří mezi první varovné signály, že se s vaším vztahem děje něco nedobrého.

2. Hádky o jídlo.

Těžko najdete zbytečnější a absurdnější hádky, než jsou ty o jídlo. Jakmile se začnete hádat o to, jestli si někdo z vás dal na talíř o jeden knedlík navíc, nebo co patří do bramborového salátu, jste na nejlepší cestě do vztahového pekla.

3. Vzteklé hádky.

Řvete na sebe tak, že se třesou okna a ve vzteku vám dost často ujedou výrazy i obvinění, na které byste se za normálních okolností styděli i jen pomyslet? Vzteklé hádky jsou předzvěstí velkých vztahových problémů.

4. Jedná s vámi jako s věcí.

Hádáte se neustále proto, že s vámi zachází jako s věcí, která je dobrá pouze na úklid, poskytování servisu a příležitostného sexu? Pokud s vámi jedná tímto způsobem, nečekejte, že se to v budoucnu změní. Bude to jen horší.

5. Přílišné pracovní vytížení.

Hádáte se kvůli tomu, že jeden z vás příliš pracuje a druhý už to nehodlá tolerovat? Rozdílné priority, hodnoty i plány do budoucna jsou velmi častým důvodem hádek u nefunkčních párů. Zkuste se zamyslet nad tím, jestli jsou vaše hodnoty vůbec kompatibilní.

6. Nedostatek pozornosti.

Hádky, křik, výčitky, pláč - a to všechno jen s jediným cílem, a totiž získat jeho pozornost? Nedostatek zájmu a pozornosti si nemůžete vyhádat. Pokud se kvůli nim hádáte už teď, vaše budoucnost rozhodně není vymalovaná narůžovo.

7. Maličkosti.

Vadí vám na sobě i maličkosti a nepodstatné detaily? Pohozené ponožky, zmuchlané ručníky a neuklizené skleničky vás vytáčí do nepříčetnosti a následuje obrovská hádka? Jestliže vás už teď rozčilují na tom druhém každodenní drobnosti, postupem času budou jen narůstat.

8. Hádky kvůli jiným ženám a mužům.

Každá fotka, které dáte "like" na Facebooku, každé neznámé číslo, které mu zavolá... Neustále jeden druhého obviňujete z domnělých aférek. Žárlíte na sebe, kontrolujete se - a systematicky tak likvidujete svůj vztah.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
15 signálů, že se brzy rozejdete
10 signálů, že nejste připraveni na vážný vztah
8 signálů, že se neumíte hádat
7 neklamných signálů, že vás jen využívá
Lidé, kteří vám ničí manželství