Menu
Úvod  › 

15 signálů, že se brzy rozejdete

U delší dobu máte pocit, že vám to neklape tak, jak by mělo, ale stále si nejste jisti, jestli máte ještě šanci, nebo už je to na rozchod. Následujících patnáct signálů je znamením toho, že rozchod už je za dveřmi.

1. Nerespektujete svého partnera.

Samozřejmě, že si nemyslíte, že je váš partner největším mizerou za severní polokouli, ale na druhou stranu byste byla raději, kdyby příliš nemluvil a vůbec se z vašeho vztahu nějak vytratila úcta a ocenění.

2. Nemáte si co říct.

Pokud už spolu musíte strávit delší dobu, v podstatě si nemáte co říct a mezi vámi se rozprostírá tíživé ticho. Na společném mlčení samozřejmě není nic špatného, ale ve vašem případě jde o koncentrované zoufalství. Zkrátka už se jen obtížně hledají společná témata a důvod, proč byste je chtěli probírat.

3. Nezajímá vás.

Pokud k sobě budete upřímná, musíte si přiznat, že vás v podstatě vůbec nezajímá, jak se váš partner má, na co myslí, nebo čím se zrovna zabývá. Mnohem víc než na jeho život se zaměřujete na svůj vlastní a tento sobecký postoj vám vlastně docela vyhovuje.

4. Díváte se na jiné.

Nemusí to nutně znamenat, že pomrkáváte po ostatních mužích, ale pokud se při hovoru s ním rozhlížíte kolem a podvědomě hledáte zajímavější podněty, tkeré vás zaujmou, máte reálný problém.

5. Vidíte na něm jen chyby.

To, co vám na začátku vašeho vztahu připadalo roztomilé, je najednou tou nejotravnější věcí na světě. Jen těžko hledáte na svém partnerovi věci, které by vám nevadily, nebo se vám dokonce líbily.

6. Nejste emočně napojeni.

Kdysi jste si rozuměli beze slov, zajímali jste se jeden o druhého, ale teď zájem a duchovní spojení v lepším případě předstíráte. Nejste na sebe zkrátka napojeni a nacházíte se každý na jiné vlnové délce.

7. Intimita je povinnost.

Je vám jasné, že byste spolu měli čas od času spát, nebo na sebe sáhnout, ale jakékoli pozornosti jsou pro vás povinností a utrpěním. Voláte mu nikoli proto, abyste slyšela jeho hlas, ale protože se to jaksi sluší.

8. Neexistující budoucnost.

Nedokážete si představit společnou budoucnost, tak o ní raději ani nemluvíte. Pokud si něco plánujete, figurujete už v tom každý sám.

9. Single fantazie.

Pokud o něčem sníte a fantazírujete, váš partner už nemá ve vašich představách místo. Buďto si představujete aktivity, které absolvujte sama, nebo v nich už figuruje někdo jiný.

10. Single akce.

Ve vašem životě existuje stále více akcí, o kterých svému partnerovi neříkáte, ani ho nežádáte, aby vám na nich dělal společnost.

11. Snadno vás vytočí.

Stačí vám jen maličkost, abyste se na svého partnera naštvala. V podstatě vás vytáčí do nepříčetnosti téměř nepřetržitě.

12. Nedbáte o sebe.

V počátcích vašeho vztahu jste se líčila, i když jste šla vynést odpadky, cvičila jste a snažila jste se vypadat jako sexbomba. Teď už se líčíte pouze v případě, že máte jistotu, že to uvidí někdo, kdo by pro vás mohl být potenciálně zajímavý.

13. Flirtujete.

Jakmile máte příležitost, flirtujete s kýmkoli, kdo se namane. Zkrátka se udržujete ve formě na další lov, který už visí ve vzduchu.

14. Nechybí vám.

Pokud se delší dobu nevidíte, je vám to vlastně jedno a nijak zvlášť si ani nechybíte.

15. Chybí vám svoboda.

Snažíte se získat stále víc svobody a soukromí. Rozčiluje vás, pokud máte pocit, že si na vás váš partner dělá nároky, chce vědět, kde jste byla a podobně. Svůj soukromý prostor stále rozšiřujete na úkor své drahé polovičky.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 nejhorších způsobů, jak se rozejít
5 překvapivých pozitiv rozvodu
10 stupidních zvyků, které vám zničí každý vztah
10 signálů, že chodíte s dominantním psychopatem
8 věcí, které musíte udělat po rozchodu