Menu
Úvod  › 

5 tipů jak strávit zbytek léta

Konec léta se blíží, ale to neznamená, že si je nemůžete ještě pořádně užít. Existuje nepřeberné množství možností, jak si konec léta užít plnými doušky a čerpat z toho následující měsíce. Jsou okamžiky, které nám dokáží nabít baterie tak, že z nich čerpáme ještě dlouhou dobu. Přinášíme vám 5 tipů, jak si ještě užít finišující léto.

Firma na zážitky

Domluvte se s rodinou či přáteli a uskutečněte společně něco, co si budete dlouho pamatovat. Každý člověk je jiný, takže vám neřekneme, co konkrétně to má být. Pro romantiky se může jednat o vyhlídkový let balonem s šampaňským, pro ty, jež milují adrenalin skok padákem, pro milovníky železnic to může být vyjížďka historickým vlakem apod.

Last minute zájezd

Měli jste letos tolik práce, že vám nezbylo užít si své volno? Pak sedněte k počítači a jednoduše najděte nějaký výhodný last minute zájezd. Nejenže vás bude stát mnohem méně peněz, ale na konci léta nebývají již tak přeplněné pláže.

Dobrodružství na kolech

Ať už máte kolo či koloběžku, zabalte si nezbytně nutné a vyrazte na výlet. Trasu si předem naplánujte, zjistěte, kde se nacházejí po cestě penziony, abyste si zajistili předem nocleh. Rovněž si zjistěte různé restaurace, obchody s potravinami, ať doplníte energii, které je při takovém výletu potřeba.

Wellness pobyt

Ještě než léto úplně skončí, nechte se rozmazlovat a hýčkat v některém wellness centru. Na výběr je jich mraky. Může to být někde kousek od vás, ale také úplně v jiném městě nebo dokonce v zahraničí. To záleží jen na tom, po čem konkrétně vaše srdce touží.

Víkendové kurzy

Nejlepší investice je do sebe. To, co investujete do sebe, vám nikdo nikdy nevezme. Dnes existuje mnoho víkendových kurzů. Můžete zkusit nějaký sport, tanec, ale i kreslení, keramiku, jízdu na koni. Najděte něco, co už dávno chcete zkusit a hurá do toho.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: 5 tipů