Menu
Úvod  › 

Jak na svůdný pohled díky dokonalým řasám

Mít krásné řasy je přáním nejedné ženy. Husté, dlouhé a krásně zatočené řasy dokážou vyčarovat neodolatelně svůdný pohled. Jen si to vyzkoušejte a přesvědčíte se o tom samotné. Stačí kleštičky na řasy, které je krásně zatočí a řasenka. A všímejte si toho rozdílu před nalíčením a po nalíčení. Navíc letošní trend v líčení jsou: výrazné oboří, výrazné řasy a rty. Téměř žádné stíny, případně světlounké. Důraz se klade právě na tyto tři části obličeje. Jak tedy vykouzlit svůdný pohled díky dokonalým řasám?

Pro dlouhořasky

Máte-li své řasy dlouhé, ale světlé a spíš rovné, pak stačí výše uvedené kleštičky a kvalitní řasenka, která řasy ještě více prodlouží, vytvaruje směrem nahoru a udrží dlouhodobě natočené. V případě, že řasenku příliš nepreferujte, poproste kosmetičku, aby vám řasy nabarvila. Vydrží to až dva týdny.

Krásné řasy

Pro dokonalý tvar

Jestliže vás trápí to, že se vaše řasy nekroutí krásně směrem vzhůru, zajděte do kosmetického studia a nechte si udělat trvalou na řasy. Trvalá na řady vydrží přibližně 3 až 4 týdny, protože nejen vlasy padají a rostou nové, řasy se rovněž obměňují.

Semipermanentní řasy

Pokud nejste spokojené s délkou svých řas, existuje možnost nechat si je prodloužit. Existuje buď metoda řasa na řasu (vydrží 3 týdny) nebo trsíková metoda (zvládnete i doma) vydrží 3 až 5 dnů. Pravdou je, že obě metody řasy zatěžují, i když většina kosmetiček tvrdí, že nikoliv. Mám mnoho kamarádek, které zkusily obě metody. Pokud chodíte na prodlužování pravidelně, neobejde se to bez poničených řas - dřív či později určitě.

Sérum na růst řas a obočí

U této metody je možné vypěstovat si své vlastní dlouhé řasy. Sérum podporuje růst dokonce nejen horních, ale i spodních řas. S podivem se řasy začnou i jemně stáčet nahoru. Ze své vlastní zkušenosti mohu říci, že mám řasy téměř jednou tak dlouhé. Ovšem než začne sérum působit, trvá to i 3 měsíce. Ale kdo si počká, ten se dočká a pak může házet svůdná očka.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Řasy