Menu
Úvod  › 

10 věcí, na které myslí před schůzkou každá žena

Pobíháte po bytě a snažíte se připravit na první rande se svým novým objevem. V hlavě vám přitom víří stovky myšlenek. Víme, na co myslí před schůzkou každá žena.

"Jestlipak si mě také našel na internetu."

Když si sjíždíte jeho profil na Facebooku a googlujete jeho jméno připadáte si nejspíš zčásti provinile a zčásti poněkud perverzně. Ale můžete se uklidnit, protože podle průzkumů to dělá víc než sedmdesát procent lidí. Otázkou je, jestli by vás nemělo zneklidňovat, co může on objevit na internetu o vás.

"Nemám nic na sebe."

Je úplně lhostejné, kolik kousků máte aktuálně ve svém šatníku, protože i kdybyste měla k dispozici celý obchoďák, stejně před schůzkou nevyhnutelně zjistíte, že ve všem vypadáte strašně a v podstatě nemáte nic na sebe.

"Měla bych si vzít to sexy prádlo?"

Je to dilema. Když si ho vezmete a skončíte v posteli, budete se cítit mnohem lépe, ale zase to bude vypadat, jako byste na to čekala. Když ale navlečete bavlněné kalhotky a nakonec skutečně dojde na sex, budete si připadat jako svoje vlastní teta.

"Chtěla jsem si oholit nohy a teď už to nestihnu."

No jak byste také mohla, když jste dvacet minut strávila na Facebooku šmírováním jeho profilu a konzultací s kamarádkami? Další půlhodina padla na vybírání modelu, ve kterém hodláte jít a to jste se ještě nestihla nalíčit...

"Možná bych to měla zrušit."

Samozřejmě, že jsou vaše nervy napnuté k prasknutí. Přemýšlíte o tom, jestli byste to neměla odříct, když už se vám objevil ten pupínek na čele, nebo jestli rozmazaná rtěnka není špatným znamením. Je to normální a místo panických myšlenek zkuste zhluboka dýchat.

"Neměla bych se zastavit v bankomatu?"

Takže jak to vlastně je? Stále ještě platí, že by útratu na první schůzce měl zaplatit muž? Nebo už se od vás očekává, že si zaplatíte svou polovinu? V hlavě vám víří myšlenky na to, jak byste se vlastně v téhle otázce měla zachovat, abyste neztrapnila sebe, ani jeho.

"No samozřejmě, že teď začne pršet."

Horečnatě hledáte deštník a zoufale přemýšlíte, jak by se dalo předejít tomu, že vás vlhkost ve vzduchu promění v imitaci kokršpaněla. V nejhorším se můžete utěšovat tím, jak bude na další schůzce příjemně překvapen vaší proměnou.

"Měla bych si vymyslet, co duchaplného budu říkat."

Probíráte se v duchu zlatým fondem svých osvědčených historek a třídíte ty nejméně vhodné - to znamená ty, ve kterých figuruje váš gynekolog, bývalý přítel, nebo nadměrné množství alkoholu.

"A co když je to ten pravý?"

Co když právě tohle rande ovlivní celý váš život? Jaké byste vlastně chtěla mít svatební šaty?

"Super, vypadám dobře."

Poslední potřesení vlasy, poslední úsměv do zrcadla a poslední ujištění, že jste žena, pro kterou stojí za to plazit se několik kilometrů po střepinách skla.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Varovné signály, které nesmíte na schůzce ignorovat
Kdo platí na první schůzce?
Oblečení, které ženy nesmí nosit na první rande
7 největších faux pas na rande
8 věcí, které vám muž na schůzce neodpustí