Menu
Úvod  › 

8 věcí, které vám muž na schůzce neodpustí

Věčné kritizování sebe samotné i ostatních, šišlání, žvatlání a zdrobněliny, nekonečný proud stížností a další "roztomilosti." Zveme vás na exkurzi věcí, které vám žádný muž na schůzce neodpustí.

1. Narcismus.

Je v pořádku, že jste sama na sebe hrdá a spokojená s tím, čeho jste dosáhla, nebo tím, jak vypadáte. Nicméně všechno má své hranice a pokud po celou dobu schůzky mluvíte jen o sobě, spolehlivě otrávíte i toho nejtrpělivějšího a nejvstřícnějšího posluchače. Pokud má mít váš případný vztah nějakou budoucnost, musí být vaše mluvení a naslouchání v rovnováze. Narcistická osobnost nedává nikomu vedle sebe prostor a šanci.

2. Kontrolující či dominantní osobnost.

Snažíte se mít všechno pod kontrolou a o všem rozhodovat? Každý si čas od času rád odpočine od zodpovědnosti, ale pokud pravidelně určujete, jaký bude program vašich schůzek a držíte jejich průběh pevně ve svých rukou, velmi pravděpodobně zaženete svého potenciálního partnera na útěk. Vaší jedinou šancí je varianta, kdy by se vám podařilo "vyhmátnout" submisivního muže, který inklinuje k dominám.

3. Ano/ne.

Možná patříte mezi introvertní osobnosti, které se nijak zvlášť neprosazují a nerady na sebe strhávají pozornost. Nicméně konverzace ve stylu jednoslovných odpovědí "ano/ne" skutečně nepůsobí příliš sexy a spoléhat na to, že svého vysněného prince zaujmete hloubkou svého pohledu, je značně riskantní plán. Svéprávní dospělí muži obvykle chtějí znát alespoň některé názory své druhé polovičky.

4. Mizivá sociální inteligence.

Můžete mít postavu topmodelky s nevinným modrým pohledem a dlouhou blond hřívou, ale pokud se vaše sociální inteligence pohybuje v mínusových hodnotách, nespasí vás ani dokonalý vzhled. Jen málokterý muž bude nadšený ze společnosti ženy, která se spolehlivě pohádá s každou servírkou, která vás kdy obsluhuje. Nadšení nevzbudí ani dlouhé telefonní hovory, které si v průběhu schůzky vyřizujete, netaktní poznámky na adresu všech kolem a podobně.

5. Nezdvořilost.

Možná si zakládáte na své upřímnosti, nicméně nepleťte si upřímnost a nezdvořilostí a neomaleností. Pokud se ke všem kolem sebe chováte, jako kdyby vás maximálně otravovali, brzy otrávíte vy svého partnera.

6. Šišlání, žvatlání a zdrobněliny.

"Ahojky, tak jakpak se dneska máme? Taky máš tak mocinky krásňoučkej den?" Těžko říct, proč se některé ženy snižují k podobnému způsobu vyjadřování, ale buďte ujištěna, že to není ani sexy, ani nevinné, ani roztomilé. Působí to totiž spolehlivě jako slabomyslné.

7. Věčné stěžování.

Šéf v práci vás štve, vaše kamarádka se v poslední době chová divně, nemůžete se vylízat ze série nachlazení, vaše rodina je prostě nemožná a to jídlo se skutečně nedá jíst. A příště můžete do výčtu svých stížností zahrnout, teď už bývalého, přítele.

8. Přehnaná sebekritika.

Pochválil vám šaty, nebo účes? Potom je potřeba okamžitě ho ujistit, že se plete a že šaty už nosíte sto let a potřebujete okamžitě ke kadeřnici. Projevil úžas nad tím, co jste zatím v životě dokázala? Vyveďte ho z omylu a shoďte všechno, na co byste mohla být hrdá. Nic ho do budoucna v komplimentech nepovzbudí víc.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Varovné signály, které nesmíte na schůzce ignorovat
Kdo platí na první schůzce?
Nejhorší rady, jakými se můžete řídit na rande
Online randění: Co ne/dělat
Oblečení, které ženy nesmí nosit na první rande
Největší mýty o randění s mladší ženou