Menu
Úvod  › 

12 typů párů, které určitě znáte

Ve svém okolí máte určitě od každého typu minimálně jeden exemplář a všechny dohromady tvoří sbírku vztahových bizarností. Nepatříte náhodou mezi ně i vy?

1. Dokonalý pár.

Neexistuje nic, co by u tohoto páru nebylo dokonalé - a nedávali to hlasitě najevo. Studovali spolu na nejlepší univerzitě v těmi. Vybrali si lukrativní obor. Vydělávají hromady peněz. Jsou i po letech tak strašlivě zamilovaní, že se pusinkují a osahávají na veřejnosti. Pokud mají děti, jsou to samozřejmě malí géniové, ze kterých je celé okolí naprosto paf. Nedali by najevo, že je něco špatně, ani kdyby jim jezdili parním válcem po palcích u nohou. Jsou tak dokonalí, že ostatním lidem je z nich tak trochu špatně. Když se poté rozvedou, máte pocit, že se zřejmě svět přestane otáčet.

2. Pár, co dělá všechno první.

První se zasnoubí. První se vezmou. První zplodí dítě. Na ostatní, kteří zůstávají single, nebo žijí na hromádce, shlíží s pobavenou shovívavostí a velmi rádi je kdykoli poučí z pozice poučenějších a zkušenějších.

3. Bláznivě zamilovaný pár.

Dávají všem ostentativně najevo, jak upřímně a bláznivě jsou zamilovaní. Zásobují svými zamilovanými momentkami celý Facebook, sdílí veřejně svá vyznání. Nevydrží bez sebe ani minutu, neudělají bez sebe ani krok a neustále na sebe sahají - zejména když mají ochotné publikum. Jejich city jsou tak příšerně veřejné a vystavované, že jim je vlastně ani moc nevěříte.

4. Pár "proč jsme vlastně ještě spolu?"

Kdykoli se s nimi potkáte, napadne vás, že ti dva musí mít naprosto fantastický sex, protože jinak neexistuje jediný důvod, proč by měli být pořád spolu. Hádají se, rozcházejí a zase bouřlivě smiřují. Jeden si stěžuje na druhého a vlastně máte pocit, že v jejich vztahu není snad vůbec nic pozitivního. Přesto to spolu táhnou už roky a nejspíš další roky vydrží.

5. Neviditelný pár.

Pohromadě jste je viděli jen jednou nebo dvakrát. Téměř vždy se na akcích ukazují každý sám a to, že jsou ještě stále spolu se dá jen jednou az čas vydedukovat z občasných fotek na Facebooku, nebo utroušené poznámky.

6. Nevýrazný pár.

Tak nějak matně tušíte, že se ve vašem okolí pohybuje a nejspíš i něco podniká, ale za živého boha si nedokážete vybavit, jak pořádně vypadají, nebo nějakou jejich zásadní charakteristiku. Jsou prostě příliš nevýrazní a pro vás osobně ničím zajímaví.

7. Hobby pár.

Jezdí na čundry, lezou na skály, běhají, hrají tenis, nebo možná společně vyšívají ubrusy, nebo lepí modely letadel. Jsou zkrátka činorodí a společně sdílejí své zájmy. Na sociálních sítítch mají profily plné fotek z nejrůznějších akcí, výprav a podniků. Mohou (ale nemusí) být při líčení svých podniků poněkud otravní.

8. Páry se vztahem na dálku.

Jeden z nich žije ve vaší blízkosti a ten druhý poměrně daleko. Jejich vztah tak probíhá víceméně jen po telefonu a mailu. A hladově se dívají na všechny páry, které mají to štěstí, že na sebe mohou sáhnout, kdy se jim zachce.

9. Nezávislý pár.

Všem kolem dávají okatě najevo, že jsou na sobě zcela nezávislí a nikoho nepotřebují. Jsou sice oficiálně párem, ale volný čas tráví každý z nich zvlášť. Na dovolenou jezdí zásadně sólo. Nemusí spolu několik dní vůbec promluvit a je jim to úplně jedno.

10. Divný pár.

Je úplně jedno, co se děje, tenhle pár raději sedí doma a dívají se na televizi, nebo čtou knihu. Nejraději nikam nechodí a jsou sami spolu, aby se nemuseli nedejbůh družit.

11. Pár, který se nikde nevezme.

I kdyby padaly trakaře, oni spolu budou stále jen na hromádce a nikdy se nevezmou. S gustem dávají najevo, že svatbou opovrhují, což často ve skutečnosti znamená, že jeden z nich by si oddací list pořídil ochotně a okamžitě, ale ten druhý zásadně nechce.

12. Snobský pár.

Mají peněz, že by s nimi mohli tapetovat a dávají to všem najevo. U každého předmětu, který vlastní, se neopomenou zmínit o tom, kolik stál a co je to za značku. Chtějí ze všeho jen to nejlepší a ostatní je s radostí drbou a pomlouvají.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Páry, které žijí na hromádce, se častěji rozvádějí
20 věcí, které muži nikdy nepochopí
Mladé manželské páry bez dětí jsou nejšťastnější
5 manželských chyb, které dělají i chytré páry
Budete moci mít děti ještě za pár let?
7 erotických zážitků, které musí vyzkoušet každý pár