Menu
Úvod  › 

12 stádií manželského sexu

Začínáte s romantickými představami vášnivého sexu a končíte tam, kde všichni ostatní. Vítejte na exkurzi manželského sexu.

1. den: Od rána svého svatebního dne posloucháte duchaplné poznámky a vtípky ohledně vaší svatební noci. Těm prvním se možná i zasmějete, když už je s postupujícím časem slyšíte v šedesáté variantě, úsměv na rtech vám trochu tuhne. Večer už máte pocit, že jestli se ještě někdo před vámi zmíní o manželském sexu, vyhodíte ho z okna. Když se konečně dopracujete se svou novomanželkou do postele, jste tak utahaní ze všech křečovitých úsměvů a nekonečných svatebních příprav, že okamžitě usnete jako špalek. Což se vám bude hodit, protože ráno budete čelit dalšímu přívalu vtipných poznámek ohledně - velké překvapení - svatební noci.

2. - 10. den: Na líbánkách a svatební cestě si konečně vynahradíte to, co jste zmeškali o svatební noci. Sex je super a dopřáváte si ho všude. Máte dostatek času i na nekonečně dlouhé romantické předehry, které prokládáte romantickým focením na romantické pláži, abyste měli doma co ukazovat. Ke konci svatební cesty vám romantika leze i ušima a už se těšíte na pořádnou rychlovku bez romantické předehry.

2. měsíc: Po návratu z líbánek stále pokračujete v líbánkovém módu, takže se milujete prakticky každý den a mezi jednotlivými orgasmy přemítáte, proč všichni ten manželský sex tak pomlouvají, když je to taková paráda.

3. měsíc: Ložnicový sex už vás trochu nudí, takže se se svými hrátkami přesouváte na všechna myslitelná místa v bytě. Děláte to na pračce, kuchyňské lince, konferenčním stolku i na balkóně. A ještě k tomu si nalháváte, že je to projev vášně a nikoli snaze vyhnout se sexuálnímu stereotypu.

4. měsíc: Už spolu nespíte každý den a líbánková romantika se začíná tak trochu vytrácet. Pořád jste ale ještě na míle daleko svým ženatým kamarádům, kteří mají sex maximálně jednou týdně a jste přesvědčeni, že tam to nikdy nedopracujete.

6. měsíc: Vaše předsevzetí je sice stále stejně silné, ale nějak vám ho kazí každodenní povinnosti, nezaplacené složenky, protivní šéfové a hádky o umístění špinavých ponožek. Když si mezi tím vším utrhnete trochu volného času a energie, sex je pořád dost dobrý.

7. měsíc: S hrůzou zjišťujete, že k tomu, abyste mohli udržovat uspokojivý sexuální život, potřebujete regulérně plánovat. Pořád se snažíte udržovat nějakou snesitelnou frekvenci, ale stojí vás to stále více úsilí.

9. měsíc: Zažíváte brutalitu první sexuální absence. Dlouhodobé odepření sexu obvykle následuje poté, co si nevšimnete, že vaší manželce se podařilo zhubnout dvě kila, nebo patřičně nepochválíte její nový účes.

1. rok: První výročí svatby vám oběma připomene, že jste si vlastně slíbili, že nikdy nedopustíte, aby vaše vášeň skončila ve stejném propadlišti dějin jako u ostatních párů. Pár dnů až týdnů proto pracně znovu dolujete pozapomenutou romantiku a zažíváte (a přiznejme si, že se do ní někdy i nutíte) sexuální renesanci.

1. rok a 2 měsíce: Výročí svatby už je tak nějak zapomenuto a sex se vrací zpátky do starých - a poněkud neuspokojivých - kolejí. Když máte chuť vy, ona má zrovna migrénu a ona se pravidelně začne lísat poté, co vás odpoledne seřve šéf do bezvědomí.

2. rok: Nejjistějším způsobem, jak si užít sex, je alkohol, nebo dovolená. V podstatě jen tehdy jste schopni vykašlat se na nezaplacené složenky a odvázat se.

Narození 1. dítěte: Musíte nacpat sex mezi přebalování, kojení, probrečené noci, břišní koliky, rostoucí zuby a blinkání. Což v reálu znamená, že jste celí šťastní, když se vám podaří urvat rychlovku jednou za měsíc. A vlastně vám to ani nevadí, protože byste stejně na nic víc neměli energii.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Největší mýty o manželství
Test: Potřebuje vaše manželství okořenit?
9 vět, které by ženy měly přestat říkat svým mužům
8 vět, které nikdy neříkejte někomu, kdo se rozvádí
Sex po telefonu: Jak ji nažhavit
Perfektní penis podle žen: Menší, než si myslíte