Menu
Úvod  › 

Jak získat lepší tělo za 24 hodin?

Máte zítra rande, mejdan, ples, nebo jinou událost, při které chcete vypadat úchvatně? Deset kilo sice za čtyřiadvacet hodin nezhubnete, ale s následujícími tipy vylepšíte svou postavu i v takto krátkém čase.

1. Vyřaďte sodík.

Když jde o nadýmání, je sůl vaším nepřítelem číslo jedna. Jestli se chcete zbavit nafouknutého břicha, zapomeňte na všechny polotovary, rychlá občerstvení a další potraviny s vysokým obsahem soli. Pamatujte si, že nejvíc soli obsahují průmyslově zpracovaná jídla.

2. Zapomeňte na alkohol.

Dalším viníkem nafouknutého břicha v důsledku nadměrné tvorby plynů je alkohol. Minimálně jeden den před důležitou akcí zapomeňte na jakýkoli alkohol. Ocení to vaše postava, ale i například pleť.

3. Vyhýbejte se sacharidům.

Minimálně čtyřiadvacet hodin před akcí, na které chcete zapůsobit, vysaďte bílé pečivo, které opět nadýmá. Stejně negativní vliv na váš objem pasu má například i bílá rýže. Pokud se bez těchto sacharidových bomb neobejdete, nahraďte je celozrnným pečivem, či divokou rýží.

4. Voda, voda, voda!

Nejlevnější a nejjednodušší cestou, jak připravit své tělo na den D, je důsledné dodržování pitného režimu. Jenom pokud budete dostatečně pít, bude vaše pleť působit svěže, nastartuje se váš metabolismus a vaše tělo nebude zadržovat tekutiny.

5. Jezte syrové potraviny.

Pokud vydržíte jeden nebo dva dny pouze na syrovém ovoci a zelenině, dopřejete tím svému tělu výborný detox. Na detox syrovou stravou vsází i Kate Middletonová a zaručí vám štíhlejší pas.

6. Začvičte si.

Samozřejmě, že za čtyřiadvacet hodin nedoženete to, co jste předchozí měsíce zanedbávala, nicméně pokud seberete energii a uděláte si čas na cviky na posílení břišních svalů, svaly se aktivují a vaše břicho bude působit poněkud plošší.

7. Vezměte si probiotika.

Probiotika, například v jogurtovém nápoji, eliminují nadměrnou tvorbu plynu a omezují nadýmání.

8. Vyspěte se.

Dopřejte si před vaší akcí dostatek spánku, budete tak vypadat skvěle a také vaše tělo bude fungovat lépe.

9. Postavte se rovně.

Narovnala jste se? Gratulujeme! Právě jste zhubla minimálně o dvě kila (alespoň opticky).

10. Buďte sebevědomá.

Když budete neustále přemýšlet o tom, že vypadáte nevzhledně a tlustě, budete se instinktivně hrbit, chodit se skloněnou hlavou a budete skutečně vypadat tlustší. Zvedněte hlavu a vejděte na scénu sebevědomě, budete působit mnohem štíhlejší.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články