Menu
Úvod  › 

4 důkazy, že je do vás blázen

Nečekejte na to, až vám začne skládat zamilované básničky a zjistěte, co k vám cítí sama. Následující čtyři signály vám mimo všechny pochybnosti dokáží, že je do vás blázen.

Jistě, bylo by hezké, kdyby se muži konečně naučili mluvit o svých emocích a byli schopni sdělit své přítelkyni, že jsou do ní bláznivě zamilovaní a myslí na ni každou minutu dne. Jenže skutečnost je značně jiná. V jednom okamžiku s vámi flirtuje a v dalším se k vám chová, jako kdyby vás viděl poprvé v životě. O tom, že by z něj vypadlo nějaké vyznání lásky také samozřejmě nemůže být ani řeči. Přesto ale existují signály, které ho neomylně prozradí. Podle nich poznáte, že je do vás skutečně blázen.

Kvůli vám odřekne fotbal

Patří mezi vášnivé fanoušky fotbalu a nemůže mu utéct ani jeden zápas sezóny. Když ho ale požádáte, jestli by k vám nepřijel na nedělní oběd, nebo vám nedělal společnost na nudné příbuzenské návštěvě, vyhoví vám. A udělá to dokonce bez toho, aby vám celé odpoledne předhazoval, že se kvůli vám obětoval. Ať už je to fotbal, hokej, nebo automobilové závody, pokud se kvůli vám dokáže vzdát svého oblíbeného koníčku, o jeho citech k vám nemůže být pochyb. Ostatně zkuste si tu situaci obrátit; vy byste byla ochotná jít dívat se na okresní přebor s někým, do koho byste nebyla zamilovaná?

Obléká se tak, aby se vám líbil

Muži se dělí na ty, které oblékání opravdu baví a mají smysl pro módu, na ty, kteří se oblékají tak, aby se cítili pohodlně, a na ty, kterým je srdečně jedno, co mají na sobě. Pokud ale před vámi chodil ven v otrhaných džínách a vytahaném tričku, ale teď se jeho šatník začíná rapidně měnit a dokonce se v něm objevují i módní trendy, je jasné, že jste ho zasáhla. Možná se mu jeho snaha úplně nedaří, ale podstatné je, zda se na vás svým oblékáním snaží zapůsobit. Jestliže kvůli vám změní svůj styl, je jasné, že mu na vás víc než záleží.

Na schůzkách je kreativní

Večeře a kino jsou zcela jistě fajn, ale kreativita této schůzky je blíží nule a dokáže ji vymyslet dítě školou povinné. Podobné rande si můžete nechat po pětadvaceti letech manželství, kdy se bude počítat úplně všechno. Pokud spolu ale začínáte chodit, oceníte větší kreativitu. Jestliže se snaží vymyslet pro vaše první schůzky originálnější program, chystá pro vás překvapení a investuje svůj čas i energii do toho, abyste se s ním nenudila, můžete vsadit svou výplatu, že je do vás zamilovaný.

Má uklizený byt

Většina mužů má vrozené tendence k nepořádku a chaosu. Jak vypadá jeho byt, když ví, že máte přijít? Brodíte se jeho špinavými ponožkami a prázdnými krabicemi od pizzy, nebo je vidět, že se v něm snažil uklidit a zcivilizovat ho? Jestliže se snaží udržet svůj byt v pořádku, podvědomě se tak na vás snaží zapůsobit a prezentovat se vám jako zodpovědný chlapík. Pokud ho ani vaše předem ohlášená návštěva nepřiměje k tomu, aby ve dřezu umyl nádobí z předminulého týdne, s jeho city k vám to nebude nijak horké.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Většina mužů věří v lásku na první pohled
8 signálů, že je rozchod na spadnutí
5 signálů, že zůstanete svobodná navždy
Řeč těla: Chyby, kterých se dopouštíte na prvním rande