Menu
Úvod  › 

Tipy na nejlepší svatební dary

Zapomeňte na mixéry, sklenky na víno a porcelánové jeleny. Následujícími svatebními dary zaručeně potěšíte všechny novomanžele.

Výběr vhodného svatebního daru je vždy martyrium. Pokud nemají novomanželé vytvořený svatební seznam s konkrétními dary, a navíc mají už zařízenou domácnost, výběr darů, které by je zaujaly a potěšily, se tak limitně zužuje. A následujícími tipy na dárky však spolehlivě uspějete:

1. Romantický víkend

Kupte novomanželům (ať už sami, nebo společně s kamarády) poukaz na několik nocí v romantickém hotelu. Romantika k svatbě zkrátka patří a novomanželé si jí rádi užijí i po sňatku. Věnujete jim tak vlastně čas, který budou mít jen jeden pro druhého, a zůstanou jim vzpomínky na překrásné dny, které budou mít spojeny s vaším dárkem.

2. Poukaz na masáž

Neexistuje člověk, který by neměl rád masáže a novomanželé stoprocentně ocení příležitost, aby si odpočinuli od svatebního stresu. Věnujte jim proto poukaz na masáž pro dva. Finančně vás nezruinuje a přitom jde o stylový a romantický dárek. Na výběr máte z mnoha druhů: ať už si vyberete klasickou thajskou, relaxační, či masáž chodidel. Pokud však chcete darovat novomanželům zcela speciální luxus, kupte jim poukaz na čokoládovou masáž. Právě čokoládová masáž, při které se jemnými tahy roztírá po těle rozpuštěná čokoláda, je hitem poslední doby.

3. Test času

Skutečně stylovým dárkem jsou věci, které získávají hodnotu postupem času - například láhev drahé, značkové whisky, nebo vína. S každým dalším rokem, který spolu manželé stráví, se hodnota vašeho dárku zvýší a bude jim připomínat kvalitu jejich vztahu.

4. Peníze

Je to tak. Když už všechny varianty selžou, spolehlivě uspějete s penězi. Pokuste se pro ně však vymyslet stylovější předání než obyčejnou obálku. Pověste složené bankovky na květinu v květináči, naaranžujte je pod sklo do fotorámečku, nebo je umístěte do fotoalba. Pokud to chcete novomanželům poněkud stížit, naplňte mincemi keramický hrnec a předejte jim peníze, coby poklad.

5. Zážitkový poukaz

Nejste si stále jisti, co by novomanžele skutečně potěšilo? Potom se podívejte na stránky: http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/. Objevíte tu skydiving, romantická večeře v krápníkové jeskyni, den, kdy se stanou ošetřovateli v ZOO, kurz vaření a nespočet dalších nápadů, z nichž si určitě vyberete.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
6 největších svatebních faux pas
Největší chyby, kterých se můžete na svatbě dopustit
Plánování svatby: Vychytávky, které oceníte
Tipy, které vám ušetří peníze na svatbě
Jak naplánovat líbánky