Menu
Úvod  ›   › 

Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Vah

Jsou vyhledávanými a nedostižnými společníky, ale jen neradi se podřizují a přinutit je k tomu, aby odevzdali práci včas, je nesplnitelný úkol. Vyberte svým blízkým šperk přesně podle jejich znamení.

Slunce právě vstupuje do znamení Vah a možná pátráte po originálním dárku, který byste mohli nadělit svým blízkým, kteří se v tomto znamení narodili, nebo chcete udělat radost sami sobě. Obrovským hitem poslední doby jsou šperky s drahokamy, které respektují osobnost toho, kdo je nosí. Šperky podle znamení zvěrokruhu představují originální a vysoce osobní dárek, kterým dáte najevo, jak vám na obdarovaném záleží. Stačí si jen vybrat:

Šperky pro Váhy

Pokud máte ve svém okolí ženu narozenou ve znamení Vah, určitě jí uděláte radost vkusným šperkem. Ženy - Váhy jsou totiž velmi ženské, šarmantní a potrpí si na elegantní a originální doplňky. Dávejte však při výběru pozor na to, aby šperk nepůsobil laciným dojmem, protože ženy narozené v tomto znamení vyžadují luxus, který také umí dostatečně ocenit. Jedinečným kamenem pro znamení Vah je například modrý safír, který je spojován odnepaměti s pravdou, věděním a intelektem. Právě tyto vlastnosti jsou pro Váhy typické a navíc jsou safírové šperky vysoce elegantní.

Pokud chcete podpořit zdraví vašich blízkých, kteří se ve znamení Vah narodili, určitě sáhněte po špercích s růžovým turmalínem. Ten by měl zlepšovat oběhový a endokrinní systém, s nímž mohou mít právě lidé v tomto znamení určité problémy. Kromě toho dodává energii a symbolizuje toleranci, která je pro Váhy typická. Jedinečným dárkem pro ženu narozenou ve znamení Vah budou jakékolišperky s perlami. Ideální barvou pro Váhy je totiž bílá a perly navíc symbolizují rovnováhu a klid, který je pro Váhy tolik podstatný. Sáhnout můžete i po špercích s jadeitem. Tento drahokam je spojován s čistotou a harmonií. Navíc probouzí v ženách ve znamení Vah touhu po lásce a jako bonus podporuje plodnost. Vynikající výběr šperků podle horoskopu najdete například v internetovém klenotnictví SperkyProZeny.cz na stránce kameny podle znamení.

 

Charakteristika znamení Vah

Lidé, kteří se narodili ve znamení Vah, disponují mimořádnou trpělivostí a jen velmi málo událostí je dokáže vyvést z rovnováhy. Platí za vynikající společníky, protože jsou společenští, dokáží projevovat své emoce, jsou energičtí, ale na druhou stranu respektují osobní prostor ostatních lidí a projevují se jako milí a srdeční lidé. Zároveň jsou velmi zdvořilí a nenávidí konflikty, takže se všechny potenciální rozepře snaží vyřešit diplomaticky a smírčí cestou. Snadno navazují přátelství a nedělá jim problémy přijít do společnosti neznámých lidí, protože si mezi nimi dokáží během okamžiku najít nové kamarády. Váhy velmi rády mluví, ale stejně tak jsou i výbornými a trpělivými posluchači. Lidé ve znamení Vah také často inklinují k intelektuálním činnostem, u kterých mohou přemýšlet.

Na druhou stranu zaměstnavatelé většinou své podřízené ve znamení Vah nijak zvlášť nemilují, protože Váhy se špatně podřizují autoritám, nesnáší příkazy a velmi rády překračují a ruší nastavené hranice. S tím souvisí i jejich problémy s dodržováním termínů různých zadaných úkolů. Lidé narození v tomto znamení jsou totiž od přírody značně pohodlní a trvá jim delší dobu, než se rozhoupou k akci. Na druhou stranu však na tuto svou negativní vlastnost jen málokdy doplatí, protože jejich milá povaha dokáže většinou okouzlit i člověka, který jim chtěl původně vynadat.

Váhy a láska

Lidé narození ve znamení Vah sice mohou zpočátku pociťovat velkou náklonnost k Rybám, ale z hlediska dlouhodobého vztahu je to spojení velmi nejisté, protože do něj dříve nebo později zasáhnou hádky. Opravdovou vášeň, která může fungovat i z dlouhodobého hlediska, mohou však Váhy zažít se Skopcem, nebo Býkem. Klidnější variantou, která však bude taktéž bez problémů fungovat, bude spojenectví s Blíženci a některých případech i s Rakem, s nímž se budou Váhy ideálně doplňovat. Mnohem adrenalinovější záležitostí je potom vztah Vah a Lva, který bude neustále ohrožován rozepřemi a konflikty. Lidem ve znamení Vah to bude fungovat i s dalšími Váhami, Vodnářem, nebo Kozorohem. Mnohem více tolerance bude vyžadovat případný vztah s Pannou. A ačkoli Váhy velmi přitahují lidé narození ve znamení Štíra a Střelce, dlouhodobě funkční vztah není v jejich případě příliš obvyklý.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejnovější hit: Šperky podle znamení zvěrokruhu
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Raka
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Lva
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Panny
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Štíra