Menu
Úvod  ›   › 

Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Panny

Lidé narození ve znamení Panny jsou extrémně spolehliví, cílevědomí, ale i konzervativní a perfekcionističtí. Podívejte se, jaké šperky se pro ně hodí a podle čeho byste je měli vybírat.

Slunce vstupuje do znamení Panny a možná máte ve svém okolí někoho, kdo právě v nadcházejících dnech oslaví své narozeniny, nebo jste se v tomto znamení narodili přímo vy. Zapomeňte na obligátní hrnky, ponožky a pantofle a pořiďte tentokrát dárek, který bude mít osobní náboj. Šperky se zasazeným kamenem podle konkrétního znamení zvěrokruhu dokáží podpořit potenciál i potlačit slabiny jednotlivých znamení. Představujeme vám kousky určené speciálně pro osoby narozené ve znamení Panny:

Šperky pro Panny

Vedoucím elementem pro znamení Panny je Země a tomu odpovídají i zemité odstíny kamenů, které jsou pro Panny určené. Rozhodně neprohloupíte, pokud sáhnete po špercích se zasazeným Tygřím okem. Tomuto zlatohnědému kamenu se odnepaměti připisují léčivé schopnosti v oblasti břicha a vnitřních orgánů. A právě zdravotní problémy v této tělesné oblasti jsou pro znamení Panny typické. Kromě estetického přínosu vám tak mohou šperky s Tygřím okem pomoci i zdravotně. Mimořádně vhodné jsou pro Panny i šperky z karneolu, který se k tomuto znamení hodí barevně a navíc má údajně lidem ve znamení Panny přinášet štěstí. Hrdé povaze Panen vyhovují i šperky s ametystem, který byl vždy považován za drahokam králů, a podporuje vrozenou cílevědomost tohoto znamení. Dobře se však budou Panny cítit i ve špercích s jantarem, safírem, zirkonem, citrínem, či lazuritem. Vzhledem k tomu, že jejich šťastnými barvami jsou šedá, hnědá a zelená, pokuste se vybírat kameny právě v těchto odstínech, které jim budou nejlépe sedět. Vynikající výběr šperků podle horoskopu najdete například v internetovém klenotnictví SperkyProZeny.cz na stránce kameny podle znamení.

Charakteristika znamení Panny

Lidé narození ve znamení Panny jsou proslulí svou cílevědomostí, se kterou jsou schopni přenášet i hory a překonávat libovolné překážky. Pokud jste se narodili mezi 23. srpnem a 22. zářím, jste také velmi racionální, stojíte nohama pevně na zemi a vyznačujete se mimořádnou zodpovědností. Zaměstnavatelé, kteří dávají práci lidem narozeným ve znamení Panny, si mohou blahopřát, protože pracovitější a loajálnější zaměstnance by nenašli. V profesním životě postupují Panny metodicky, jsou perfekcionisté se smyslem pro detail, který může někdy působit obtěžujícím dojmem, nicméně díky němu se dopouští jen minima omylů a pochybení. Panny příliš nevynikají v kreativních činnostech, kde je jim na obtíž jejich konzervativní založení, ale pokud mají práci, která vyžaduje systematičnost a puntičkářství, jsou ve svém živlu a dosahují nadprůměrných výsledků.

Lidé narození ve znamení Panny nikdy nic nenechávají náhodě a nejjistější se cítí v okamžiku, kdy všechno klape podle plánu, který si předem stanovily. Spontánnosti se od nich jejich okolí nedočká ani v profesním, ani soukromém životě. Na druhou stranu jsou velmi laskaví a dokáží se výborně vcítit po pocitů ostatních lidí, takže jako přátelé jsou nesmírně cenění. Ostatní dokáží jejich povahu docenit zejména ve vypjatých a krizových situacích, kdy si Panny jako jediné zachovávají klidnou hlavu a rozvahu. Jejich slabou stránkou je však často příliš kritický a odsuzující pohled, kvůli kterému mají někdy tendenci vidět svět černobíle.

Panny a láska

I když mezi Pannou a Beranem panuje značná fyzická přitažlivost, jejich vztah nikdy ideálně fungovat nebude. O mnoho lepší je potom kombinace Panny a Býka, která povýší váš vztah na dokonalé přátelství, fungovat vám to bude i s Blížencem, nebo Rakem, kterým dodáte racionální rozměr, jež jejich znamení postrádá. Pokud se rozhodnete navázat vztah se Lvem, budete se muset vybavit velkou tolerancí a trpělivost. Naprosto ideální vztah však budete mít s další Pannou, nebo Váhami. Nepříliš ideální kombinaci tvoří Panna a Štír a absolutní katastrofou je potom vztah Panny a Střelce. Velmi proměnlivý a nestálý vztah je mezi Pannou a Kohorozem, nebo Vodnářem, ale klapat vám to naopak bude s Rybami.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejnovější hit: Šperky podle znamení zvěrokruhu
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Raka
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Lva
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Vah
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Štíra