Menu
Úvod  ›   › 

Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Lva

Jsou impulsivní, domýšliví a někdy i arogantní, ale všichni kolem je milují a jejich společnost je mimořádně atraktivní. Víte, jaké šperky se nejvíc hodí pro ty, kteří se narodili ve znamení Lva?

Chystáte se investovat do nového šperku, nebo chcete tímto módním doplňkem obdarovat někoho blízkého? Zkuste se tentokrát při výběru řídit znamením zvěrokruhu, v němž jste se vy, nebo budoucí majitel šperku, narodili. Správně vybraný šperk totiž podtrhne kladné charakteristiky znamení a pomůže bojovat proti záporným vlastnostem. Tentokrát se soustředíme na osoby narozené ve znamení Lva:

Charakteristika znamení Lva

Pokud by se měla vybrat jen jedna vlastnost, která Lvy charakterizuje, bylo by to určitě sebevědomí, kterým lidé narození v tomto znamení skutečně hýří. Věří ve své schopnosti a proto jim také tolik věcí vychází. I když se jejich okolí může domnívat, že je to způsobeno mimořádně velkou dávkou štěstí, ve skutečnosti za tím stojí jejich odvaha, houževnatost a obrovská cílevědomost. Lvi jsou skutečným požehnáním pro kteréhokoli zaměstnavatele, protože jsou neuvěřitelně loajální a dokáží motivovat ostatní lidí kolem sebe. I když z hlediska pracovního výkonu jsou Lvi nedostižní, pracovat pod nimi v podřízené pozici je skutečné peklo. Mají totiž tendenci projevovat se poněkud arogantně, jsou domýšliví, velmi dominantní a špatně snášejí kritiku či odporování.

To jsou bohužel také vlastnosti, které Lvům zároveň znepříjemňují i partnerský život. Jejich tvrdohlavost a velká dominance je ještě doplněna sklonem k hysterickým výstupům a relativně velkou náladavostí. Lidé narození ve znamení Lva se jen velmi těžko dají upoutat do trvalého partnerského vztahu, protože jsou velmi nezávislí a svobody si cení nade vše. Navíc bytostně nenávidí nudu a jakmile cítí ve vzduchu stereotyp, velmi rychle zvedají kotvy. Potřebují mít také pocit, že je jejich druhá polovička patřičně doceňuje a váží si jich. Na druhou stranu, pokud je někdo dokáže zkrotit, získá v nich reprezentativního partnera, protože Lvi dokáží spolehlivě okouzlit jakkoli velké publikum.

I když je soužití se Lvem často náročné a komplikované, mají kolem sebe lidé v tomto znamení vždy velmi živo a společnost je miluje. Jsou totiž impulsivní a bezprostřední a zároveň velmi přátelští, takže se dokáží během několika málo okamžiků naklonit prakticky kohokoli. Jejich společnost je velmi atraktivní a jsou považování za nepřekonatelné společníky. Pokud si Lev vyvolí někoho za svého přítele, je ochoten pro něj udělat cokoli a je ve vztahu ke němu velmi velkorysý. To však neznamená, že si nedokáže zjednat respekt.

Lvi a láska

Naprosto ideálními partnery jsou pro Lvi lidé narození ve znamení Berana, Lva, nebo Střelce. S Berany má Lev společnou touhu po svobodě, nezávislosti a obě znamení dokáží plně respektovat své potřeby a tolerovat se. Výborně si bude Lev rozumět s dalším Lvem; jejich soužití bude sice poněkud italského charakteru, ale jsou si velmi podobní temperamentem i osobnostním založením. Skvěle se Lev doplňuje i s temperamentním Střelcem.

Rozumět si naopak lidé ve znamení Lva nebudou s Raky, Býky, Rybami, Pannami, či Kozorohy.

Šperky pro Lvy

Vládnoucí planetou Lva je Slunce a právě šperky, do kterých je zasazen sluneční kámen, jsou proto tomuto znamení předurčení. Královským kamenem Lvů je rubín. Rubíny patří mezi jedny z nejvíce ceněných drahokamů už po celá staletí a není tomu jen kvůli jejich jedinečné barvě. Znamení Lva je s rubínem přímo osudově spojeno a šperky s tímto zasazeným kamenem prospějí vašemu zdravotnímu stavu a budou vás například chránit i před zraněními. Neprohloupíte ani koupí šperku se zasazeným křišťálem, který harmonizuje vaší energii, a chrání vás před negativními vibracemi. Předurčeny jsou vám také šperky se zasazeným jantarem, granátem, zlatým topazem, nebo tygřím okem. Velký výběr šperků s drahokamy podle konkrétního znamení zvěrokruhu najdete například v internetovém obchodu Šperky pro ženy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejnovější hit: Šperky podle znamení zvěrokruhu
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Raka
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Panny
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Vah
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Štíra