Menu
Úvod  › 

Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Raka

Lidé narození ve znamení raka jsou citliví i náladoví a milují až k sebezničení. Víte, jaké šperky podtrhnou kladné vlastnosti Raků a pomohou jim bojovat s těmi negativními?

Šperky vybírané podle znamení zvěrokruhu představují v poslední době horký trend. Správně zvoleným šperkem se můžete chránit před negativní energií, podtrhnout pozitiva svého znamení a ovlivnit můžete i své zdraví. Víte, jaké kameny jsou nejvhodnější pro ty, kteří se narodili ve znamení Raka?

Charakteristika znamení Raka

Pokud jste se narodili mezi 22. červnem a 22. červencem, tedy ve znamení Raka, umíte být velmi trpěliví a všechny své nálady i city prožíváte na maximum. Radost, smutek, obavy i naděje jsou vaším hnacím motorem, který determinuje celý váš život. Cit je u vás na prvním místě a často máte sklon k impulsivním rozhodnutím, která jsou motivována především vaším intuitivním způsobem uvažování. Na druhou stranu právě přemíra citů se u vás může projevovat značnou náladovostí a častou podrážděností. Rak je však veskrze mírumilovné znamení a pokud si uvědomí, že svými výkyvy nálad může svému okolí ubližovat, snaží se je zvládnout.

Mezi vaše obdivuhodné vlastnosti patří i schopnost odpouštět ostatním jejich chyby a prohřešky. To však neznamená, že byste byli naivní, nebo měli krátkou paměť, dokážete se zkrátka nad chyby ostatních povznést a získat nad nimi nadhled. Pokud jste se narodili ve znamení Raka, jsou pro vás extrémně důležité vztahy, a to zejména vztahy partnerské. Právě v nich však můžete často narazit, protože máte tendenci svého partnera posuzovat nekriticky a pro lásku uděláte všechno. Vaše touha dávat tak může pokračovat až k sebezničení. Na druhou stranu; pokud najdete správného partnera a založíte s ním rodinu, uděláte všechno pro to, aby vše fungovalo a všichni byli spokojeni.

K negativům Raků patří i značná váhavost a odkládání řešení problémů na neurčito. Než byste měli podstoupit konflikt, raději budete předstírat, že se nic nestalo, nebo se vyhýbat jeho původci, jen abyste nemuseli nic řešit.

Raci a láska

S kým vám to bude klapat: Rozumět si budete s dalším Rakem, nebo lidmi narozenými ve znamení Ryb. Na stejné vlně budete i se Štíry, či s Býkem. Kvalitní vztah budete mít i s Kozorohem.

Komu se raději vyhnout: Pro lidi narozené ve znamení Raka jsou absolutně nevhodní Střelci, kteří jsou pro ně příliš temperamentní a nezvladatelní.

Šperky pro Raky

Spřízněnou planetou pro lidi ve znamení Raka je Měsíc, velmi příjemně se vám tedy budou nosit šperky, do nichž je zasazen měsíční kámen. Vládnoucí živel pro toto znamení představuje voda, odtud pochází i pozitivní vliv, který mají na Raky šperky s perlami či korály. Pokud sáhnete po špercích z jaspisu, bude posílen váš smysl pro realitu, který může být upozaděn v souvislosti s přecitlivělostí, kterou s sebou znamení Raka nese. Šperky s aventurínem vám dodají vnitřní klid a budou vám zřejmě sympatické i svou nazelenalou barvou, která se s vaším znamením skvěle doplňuje.

Vynikajícím kamenem pro Raky je i opál, který jim dodává pozitivní energii. Stejnou schopnost má i bílý chalcedon. Skutečně přepychovou záležitostí jsou potom šperky se zasazenými smaragdy či rubíny. Smaragd působí na lidi ve znamení raka jako omlazující a regenerační prvek, rubín poté tlumí nervozitu a nejistotu, která je pro raky typická.

Pokud chcete výběr šperků podle znamení doladit k dokonalosti, sáhněte po stříbrných kouscích a ladění do fialové nebo mořské zeleni. Právě tyto barvy jsou totiž pro Raky jako stvořené. Velký výběr šperků s drahokamy podle konkrétního znamení zvěrokruhu najdete například v internetovém obchodu Šperky pro ženy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejnovější hit: Šperky podle znamení zvěrokruhu
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Lva
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Panny
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Vah
Šperky podle zvěrokruhu: Znamení Štíra