Menu
Úvod  › 

Skvělé tipy na letní turistiku v ČR

S příchodem prvních slunečních paprsků už řada z nás přemýšlí, kam vyrazit na výlet. Unášet se můžete nechat drsnou přírodou, romantickými zákoutími, jezírky, památkami a dalšími krásami, podle toho, čemu dáváte nejvíce přednost. Složitost terénu záleží také na tom, zda vyrážíte s dětmi či pouze dospělí a jak jste na tom s fyzičkou a zdravotní stránkou. V Česku existuje mnoho překrásných míst, které stojí za to navštívit. Vybrali jsme tudíž od každého něco a přinášíme skvělé tipy, které vás určitě nadchnou.

Fábula - Rodinný zábavní park

Senzační výlet vhodný za každého počasí - atrakce najdete nejen venku, ale i pod střechou či v chládku pohádkového sklepení. Přemýšlíte-li o zajímavém programu na víkend i s dětmi, pak neváhejte. Zábavní park Fábula nabízí program pro děti všech věkových kategorií i dospělé.

Zdroj:Letní turistika

Svět z koňského hřbetu

Chvíli po svých a chvíli na koni. Líbilo by se vám strávit romantický i dobrodružný víkend v přírodě? Pak neváhejte a objednejte si včas výlet na koních, včetně možnosti ubytovat se v apartmánech přímo na ranči.

Pěší turistika v Beskydech

Beskydy nabízí velké množství pečlivě značených výšlapů pro malé i velké turisty. Užijete si tam nespočet nezapomenutelných pohledů na překrásnou krajinu, hory a podhůří. Zdolat můžete i královnu Moravskoslezských Beskyd - Lysou horu a poznat místní historii a tradice.

Nejvyšší hora na Moravě a Slezsku - Praděd

Celkově se jedná o pátou nejvyšší horu Česka. Existuje mnoho míst, které můžete navštívit na Jesenicku mimo samotného Pradědu. Mezi oblíbené a známé patří například rašeliniště Rejvíz. Tato horská osada byla vyhlášená za vesnickou památkovou zónu. Jste-li milovníky hor a pěších turistických tras, pak neváhejte a naplánujte si zde výlet.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Dovolená snů