Menu
Úvod  ›   › 

Důvody, proč si zamilovat crossbody kabelku

Každá žena má doma minimálně dvě kabelky. Je to nepostradatelná pomocnice, ať už vyrážíme na rande, do práce, na nákupy, do kina či nějaký večírek. Existují ženy, které mají nespočet kabelek a mezi nimi zaručeně najdete i crossbody kabelku. V čem jsou tyto kabelky tak výjimečné?

Vysoce praktická záležitost

Jak již sám název vypovídá, jedná se o kabelky, které umožňují nošení do kříže a přes hlavu. Tímto se stávají vysoce praktickou záležitostí, protože nesvazují ruce, můžete tak pohodlně držet v rukou jiné předměty, jako je telefon, peněženka atd. Zatímco kabelka pohodlně a jištěně visí přehozená přes rameno a hlavu, můžete si prohlížet oblečení, zkoušet parfémy a používat obě ruce.

Zdroj:Crossbody kabelka

Jsou bezpečnější

Na rozdíl od klasické kabelky do ruky či jen přes rameno, zde nehrozí, že vám sklouzne nebo ji někdo strhne z ramene. Mimo jiné bývají dobře organizované, přehledné. Popruh kabelky je nastavitelný, tudíž si jej přizpůsobí každý typ postavy.

Pro všechny příležitosti

Kabelky crossbody můžete využít jak do divadla, tak na výlet. V současné době je na trhu na výběr z nepřeberného množství designu, barev, velikostí. Mimo to lze vybírat podle různých značek i ceny. Chcete-li být za elegantní dámu, můžete si vybrat nákladnější model. Naopak, pro běžné nošení lze vybrat levnější kabelku a klidně je můžete libovolně střídat. Na své si přijdou i sportovně založené ženy. Zkrátka jde o moderní kabelky různých barev a provedení. Kabelky crossbody jsou rozhodně trendem letošního roku a mnoho dam vůbec netuší, oč přichází, když zatím žádnou nevlastní.

Lepší přehlednost

Pravdou je, že do malé kabelky se toho přespříliš nevejde. Na druhou stranu vás to nutí necpat do ní všechno. Mnohdy ženy nosí v kabelkách i to, co vůbec nepotřebují. Tyto praktické kabelky mají výtečné členění a některé dokonce i magnetické přihrádky. Pokud přeci jen potřebujete přenášet více věcí, pak se skvěle doplní s batůžkem. Do crossbody kabelky dáte cenné věci a do batůžku zbytek.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Oblečení, doplňky a móda