Menu
Úvod  › 

Obdarujte své děti

Nenechte se letos zaskočit pravidelným předvánočním stresem, vyhněte se tlačenicím v obchodech a pořiďte svým dětem dárky s předstihem, v pohodě a hlavně kreativně.

Máme tu podzim a mílovými kroky se blíží také tradiční zimní svátky, Vánoce. S tím nutně přichází i trochu hektické období spojené se sháněním vánočních dárků. Už během podzimu mnozí pokukují po výlohách obchodních domů, přemítají o tom, co by se jejich blízkým nejlépe hodilo. Velmi těžké je to hlavně tehdy, pokud máte děti. Potomci jsou neodbytní. Chtějí stále nové a nové hračky, přitom i hračky podléhají módě. Co bylo in loni, je už letos passé. Jak tedy uspokojit dětský vkus? A kdy vůbec dárky shánět, když nemáte čas?

UŠETŘÍTE ČAS I PENÍZE

Velmi vám ve shánění může pomoci internet. Vánoční dárky pro děti vám ukážou, co nejvíc letí. Představí vám různé tipy na hračky, se kterými nestřelíte vedle, pokud se pro ně rozhodnete. Nebudete proto tápat a půjdete rovnou na jistotu. To se vždy hodí. Navíc je obrovskou výhodou, že máte na internetu všechno na jednom místě. Nemusíte nikde složitě běhat po obchodech, zkoušet a být zklamaní. Ušetříte tak spoustu času, který budete moci využít jinak, třeba k tomu se svým dětem o to více věnovat. Také uspoříte peníze, protože doručení přes internet bývá mnohdy levnější.

JAZYK NAUČÍ RODILÝ MLUVČÍ

Vhodným dárkem může být i angličtina pro děti s anglickými lektory. Děti jsou ve věku, kdy se cizí jazyky učí velice snadno, jde jim to, jsou chápaví. Proto je škoda nevyužít tohoto času. Navíc nikdo nemůže dát vašim dětem v oblasti jazykového vzdělávání tolik, jako rodilý mluvčí. Od něj vaši potomci nejlépe naposlouchají přízvuk, naučí se rychle reagovat, myslet v daném jazyce. A to je základ pro ovládnutí jazyka.

INTERAKTIVNÍ HRA ROZVÍJÍ SCHOPNOSTI

Nezapomeňte ale pro samou výuku dopřát svým dětem i trochu opravdového uvolnění. Jakmile jim skončí povinnosti, budou se hodit interaktivní hračky pro zábavu. I ony mohou děti mnohé naučit, ovšem tentokrát velice hravou a příjemnou formou.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejlepší tipy: Jak udělat dětem levné Vánoce
Vánoční test: Kdo nosí dárky ve světě?
5 tipů pro nejlepší dárky na poslední chvíli
Jak si ulehčit nákup vánočních dárků?
Jak se nezbláznit během příprav na Vánoce
Rozmazlování dárky: Kolik jich dostanou vaše děti?