Menu
Úvod  ›   › 

Murphyho vánoční zákony pro muže

Bloudíte-li tržnicí a marně hledáte místo, kde se prodávají stromečky, je to ta ohrada, o níž jste se domníval, že zde z odřezků zhotovují smuteční věnce.

- Manželky, které si vroucně přejí najít pod stromečkem kuchyňský robot, jsou výplodem bujné fantazie spisovatelů pokleslé literatury.

- Vaši blízcí vám budou tvrdit, že chtějí jen takové maličkosti. Nejběžnější maličkost je taková, na jejíž uskladnění se běžně používá garáž.

- Mezi "velký vánočním výprodejem" a městskými jatkami je jen nepatrný rozdíl. Jatečné zvíře neopustí budovu jatek ve stejném stavu, v jakém do ní vstupovalo; s velkým vánočním výprodejem je to zrovna tak.

- Na většině podezřele levných výrobků nenajdete žádné srozumitelné informace, které by vám napověděly, k čemu inkriminovaná věc vlastně slouží. Jediné informace, které na obalu výrovku najdete, jsou "Mitte anda väkseid mänguasju alla 3 aastastele lastele."

- Zakoupíte-li si na vánoční stůl živého kapra, s největší pravděpodobností budete na Štědrý den jíst vepřové řízky.

- Vaši děti si živého kapra natolik oblíbí, že mu dají jméno. Málokdo je takový cynik, aby dokázal zahubit něco, co se jmenuje Fanda.

- Budete-li mít štěstí, naporcuje vám prodavač kapra, který je mrtvý méně než týden. Není to ovšem příliš pravděpodobné.

- Vánoční dárky, které ukryjete vy, budou poměrně snadno nalezeny. Pokusíte-li se najít vánoční dárek určený pro vás, nenajdete nic.

- Děti bohužel naivně věří, že největší cenu má dárek zhotovený vlastníma rukama. Takže dostanete to tiskátko z poloshnilé brambory, které se už tři neděle válí pod psacím stolem vašich dětí.

- Od vás ovšem ručně dělané dárky kupodivu neočekávají - kdybyste vy jim dal bramborové tiskátko, pravděpodobně by celé vánoční svátky proplakaly vztekem.

- Pokud se vám podaří vymyslet nějakou ďábelskou skrýš na vánoční dárky, kterou by neodhalil ani poručík Colombo, dárky, které do ní uschováte, najdou až za pár set let archeologové během vykopávek.

- Místo, kam lze bezpečně ukrýt dárek pro manželku je pouze v teráriu s velkými plazy. Nejste-li chovatelem velkých plazů, musíte si dárky pro manželku zašít pod kůži na břiše.

- Půjdete-li koupit stromeček včas, zjistíte, že včas už bylo.

- Bloudíte-li tržnicí a marně hledáte místo, kde se prodávají stromečky, je to ta ohrada, o níž jste se domníval, že zde z odřezků zhotovují smuteční věnce.

- Dožijete-li se ve zdraví štědrovečerní večeře, pravděpodobně zjistíte, že vlastně ani nemáte hlad. Dost možná je to proto, že vy jediný jste viděl, jak do bramborového salátu, uschovaného na balkóně, močil sousedův kocour.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Vánoční trhy, které musíte vidět
Jednoduché vánoční dekorace za pár korun
Test: Jak prožíváte Vánoce?
Top vánoční dárky pro děti roku 2011