Menu
Úvod  › 

Kdy ji spolehlivě dostanete?

Drsoň, romantik, nebo velký frajer? Víte, co ženy vůbec chtějí a kdy je co přitahuje? Zeptali jsme se několika žen, kdy jim muž připadá nejpřitažlivější.

"Dostávají mě chlapi v černém koženém křiváku. Působí drsně a nebezpečně, takže přesně tak, jak by měli vypadat."

Lenka, 19 let

"Orientuji se podle vůně. Pokud má muž zajímavý parfém, který mě dokáže zaujmout a sedí mi, jsem schopná se s ním začít bavit jen kvůli jeho vůni."

Olga, 25 let

"Moje kamarádky tvrdí, že jsem ulítlá, ale hrozně mě přitahují vousatí muži. Nemyslím tím přímo plnovous nebo hustý knírek, ale takovou tu udržovanou bradku, nebo několikadenní strniště. Na to zaberu vždycky."

Barbora, 28 let

"Mě přijde nejpřitažlivější chlap, na kterém je vidět, že ho baví jeho práce a že jí rozumí. Je potom totiž mnohem sebevědomější, vyrovnanější a zaujatý. To je pro mě také známka, že je zralý, nebude ve mně hledat matku ale rovnocennou partnerku."

Líba, 28 let

"Beru na sportovce. Strašně ráda se dívám na chlapa, který hraje squash, fotbal, tenis, nebo cokoli jiného. To, jak mu pracují svaly, mě fascinuje. Navíc si může představovat, co s těmi svaly dělá i mimo sportoviště..."

Lucie, 23 let

"Líbí se mi motorkáři. Mám totiž dojem, že muž, který dokáže mít mezi stehny silný stroj a zvládne ho řídit, dokáže to samé i se mnou."

Lenka, 25 let

"Neskutečně mě vzrušují uniformy. Ne všechny, ale vojáci, policisté a doktoři jsou prostě bez konkurence. Nedokážu jim odolat. A bez komentáře, prosím, vím sama, že je to trochu mimo."

Zdena, 24 let

"Hrozně mě vzrušuje, pokud má muž nějaké hudební cítění. Myslím tím, pokud hraje na nějaký hudební nástroj, umí tančit, nebo zpívat. Přijde mi to skutečně sexy."

Kamila, 26 let

"Možná to zní trochu divně, ale líbí se mi muži, kteří mají vyholenou hlavu. Nemám na mysli plešaté, ale opravdu vyholené. Působí mnohem mužněji než nakadeření frajírci."

Johana, 30 let

"Pro mě je nejvíc sexy, pokud se chlap dokáže smát a umí rozesmát i mě. Nemusí to být žádný model, ale pokud má smysl pro humor a umí s ním pracovat, dodává mu to obrovský šarm, který je vždycky vzrušující."

Markéta, 29 let

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články