Menu
Úvod  › 

Horoskop na týden od 2. dubna (1. díl)

Co čeká tento týden skopce, býky, blížence, raky, lvy a panny? Na co se mají těšit a které dny pro ně budou kritické? Přečtěte si týdenní horoskop.

Skopec

Počátek tohoto týdne se ponese ve znamení pochybností a váhání. Naštěstí za vás iniciativu převezme někdo jiný a užitek z toho padne i na vás. Ve středu a ve čtvrtek ocení vaše okolí vaši spolehlivost a to, že se dokážete postavit problémům čelem. Jen si dávejte pozor, abyste jednali podle svých zásad, protože tento týden vám mnohem víc hrozí výčitky svědomí. V pátek povzbuďte toho, kdo to momentálně nejvíc potřebuje, vyplatí se vám to.

Býk

Začátek týdne před vás postaví několik velkých výzev. Buďte pružní a postavíte se jim se ctí. Vyplatí se vám pozornost a péče věnovaná vlastnímu tělu. Jarní únavu zaženete nejlépe pohybem a nebojte se vyzkoušet i nové druhy sportu a pohybu. Dařit se vám bude i v osobních vztazích a ve středu nebo ve čtvrtek můžete očekávat romantickou akci, možná i začátek nového vztahu. Od pátku až do neděle byste si měli dát pozor na zbytečné přepínání a extrémy, které by se vám tentokrát velmi nevyplatili.

Blíženci

V první polovině týdne byste kolem sebe měli shromáždit své přátele. Budete mít totiž náběh na splín, kterého vás zbaví právě společnost lidí, kteří jsou vám blízcí. Ve středu nebo ve čtvrtek očekávejte překvapení ze strany člověka, ke kterému právě neoplýváte sympatiemi. Budete muset přehodnotit své předsudky, i když to pro vás možná nebude právě jednoduché. Období od pátku do neděle je mimořádně příznivě nakloněné romantickým schůzkám a dostaveníčkům. Využijte toho.

Rak

V tomto týdnu byste si měli ujasnit priority a věnovat jen lidem a záležitostem, které jsou pro vás skutečně důležité. Uprostřed týdne pochopíte úhel pohledu lidí, kteří vás obklopují a najednou tak porozumíte motivaci a důvodům jejich chování. Očekávejte nenadálé sblížení a porozumění. Od pátku mohou pokulhávat vztahy s vašimi rodinnými příslušníky, ale naštěstí se vám vše podaří vysvětlit dřív, než dojde k vážné roztržce. Stres z tohoto konfliktu však ve vás bude přetrvávat až do příštího týdne.

Lev

Na počátku týdne očekávejte novou inspiraci v podobě nového přítele, kontaktu, nebo dokonce romantického vztahu. Buďte otevření všem novým podnětům a nebudete litovat. Pokud k někomu pocítíte své sympatie, neváhejte mu to tento týden dát najevo, jde totiž o příležitost, která se již nebude opakovat. V polovině týdne se budete cítit šťastní a optimisticky naladění. V pátek očekávejte zprávu, která může změnit váš život. Přinese s sebou totiž příležitost, kterou byste jednoznačně měli využít.

Panna

Tento týden očekávejte řadu událostí, z nichž některé na vás budou klást značné nároky. Nebojte se požádat někoho ze svého okolí o pomoc. Vyplatí se vám to. Ve středu a ve čtvrtek budete na vrcholu svých schopností a energie. Na co sáhnete, to se vám bude dařit, proto si na tyto dny bez obav naplánujte důležité události. Víkend strávíte ve společnosti úžasných lidí a načerpáte nové zkušenosti.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 věcí, které zapůsobí na muže
20 signálů, že je vám nevěrný
10 důvodů, proč jsou ženy nevěrné
Můžete si začít s bývalkou vašeho kamaráda?
Recept na štastný vztah? Vaši bývalí!