Menu
Úvod  › 

10 důvodů, proč jsou ženy nevěrné

Léčí si sebevědomí, mstí se za vaše prohřešky, nudí jí sex s vámi, nebo je to prostě zkažená holka. Představujeme vám desatero nejčastějších důvodů ženské nevěry.

1. Nedostatek sexu

Pamatujete si ještě na ty staré dobré časy, kdy jste se na sebe vrhali, jen jste kolem sebe prošli? Je pravděpodobné, že postupem času vaši vášeň umořily děti, složenky, stres a spousta dalších věcí, které jsou standardní součástí manželství. Pokud spolu spíte jen jednou měsíčně a to ještě na přestupný rok, těžko se divit, že vaše zákonná manželka hledá povyražení jinde. Budete se divit, ale skutečně existují ženy, které sex ke svému životu potřebují.

2. Je to zkažená holka

Ačkoli většina chlapů žije v představě, že zatímco oni rozsévají své spermie po okolí, jejich manželka sedí u domácího krbu a zašívá jejich ponožky. Kupodivu jsou však bytosti ženského pohlaví, které podobný genderový vzorec neuspokojuje a chovají se jako zkažené holky. A většinou si to velmi užívají.

3. Sebevědomí

Sex je tím nejrychlejším instantním zvedačem sebevědomí, jaký byl doposud vynalezen. Pokud se vaše manželka po vašem boku necítí dostatečně sexy, krásná a milovaná, jednoduše si obstará komplimenty na jiné adrese a dokáže si tak, že je stále ještě žádoucí i pro jiné samce.

4. Pomsta

Je to nízké, podlé, primitivní, nicméně je to tak a navíc to ještě ve většině případů funguje. Podvedli jste ji, ponížili? Můžete si hodit korunou, jestli a jak vám to bude chtít vrátit. Je dost možné, že motivaci svého milostného poměru spojí s bodem číslo tři.

5. Nedostatek intimity

Jistě; pořídili jste jí přepychový dům v příměstském satelitu, máte dvougaráž, bazén, saunu a členství v golfovém klubu, ale váš vztah skomírá. A pozor; nedostatek intimity není to samé jako nedostatek sexu. Jde o to, že váš vztah jaksi vyhořel zevnitř a v podstatě ani jednomu z vás už nic nedává. Nicméně zůstáváte spolu, když ne kvůli dětem, tak kvůli tomu bazénu.

6. Cítí se nedoceněná

Manipulace s odjištěným granátem je o poznání méně riziková než vztah s ženou, která se cítí nedoceněná. Jakmile začne mít pocit, že si nejste dostatečně vědom jejích nehynoucích kvalit a neskládáte jim dost často hold, udělá první poslední pro to, aby našla někoho, kdo to zvládne lépe.

7. Nedostatek emocí

Je to smutné, ale je to tak: ženy jsou zkrátka emocionální bytosti. Nestačí, že jim poskytujete fyzickou ochranu, materiální zajištění, ale ještě jaksi automaticky předpokládají, že jim budete zajišťovat i emocionální vyžití. Pokud z vás s vypětím všech sil večer vyláme tři věty, z čehož jedna se týká večeře, můžete očekávat rapidní nárůst přesčasů, podivné schůzky a sms zprávy, které jí začnou přicházet ve dvě v noci.

8. Nuda v posteli

Jistě, jste spolu už osmnáct let a sex se stal poněkud monotónní záležitostí. Pravděpodobně nikdo neočekává, že třikrát měsíčně přijdete s novou polohou či technikou, ale když se váš sexuální život začne podobat uklidňujícímu drncání vlaku, je možná čas na změnu. Ostatně, kdybyste jedli osmnáct let stále jen svíčkovou, mohla by být sebelepší a stejně byste si na ni vybudovali slušnou averzi.

9. Rozchod

Pokud se rozhodla, že váš vztah už k ničemu nevede, ale nemá dostatek odvahy na to, aby to skončila rovnou, možná sáhne po nevěře. Paralelní vztah či milostný poměr představuje dokonalou záminku.

10. Zamilovala se

Nejbolestnější a nejtrvalejší motivace k nevěře. Zkrátka, když se vaší partnerce zblázní hormony, můžete se vsadit, že s rozumnými argumenty neuspějete a vaše manželství jde do finále.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Monogamie versus nevěra: Proč podvádíme?
Prevence nevěry: Jak odolat pokušení?
5 způsobů, jak Facebook likviduje vztahy
K fraktuře penisu dochází nejčastěji při nevěře
Tabu: Proč ji přitahují vaši kamarádi?