Menu
Úvod  ›   › 

Hit letošních Vánoc: Tričko od Armaniho

Pátráte po originálním vánočním dárku, který potěší a neskončí na dně skříně? Značka Armani je na vzestupu a tričko z dílny tohoto legendárního návrháře bude určitě slavit pod stromečkem úspěch.

Snad jsou konečně pryč doby, kdy si Češi hromadně kupovali své oblečení v tržnicích ve stylu: kus za stovku. Většina už totiž pochopila, že tričko, ve kterém potkáte na ulici dalších dvacet lidí, a které se vám po jednom vyprání vytáhne a vybledne, skutečně není tou nejlepší investicí. Místo pěti levných triček si tak raději koupí jedno kvalitní, které bude tvořit základ jejich šatníku, mohou ho zkombinovat prakticky s čímkoli a i po letech bude stále vypadat dobře.

Značková trička už přitom dávno nejsou finančně nedostupnou záležitostí a bez problémů si je může dovolit prakticky kdokoli. Udělejte svým blízkým (nebo sami sobě) pod stromečkem radost a nadělte například tričko Armani.

Kombinujte výrazné barvy

Na výběr máte samozřejmě z nepřeberné škály střihů i barev. Pokud chcete být skutečně in, kombinujte výrazné barvy s neutrálními. Na scénu se například vrátila oblíbená námořnická modř, ke které se hodí světle šedá, bílá, ale i červená. Bledě modrou zase můžete doplnit o pastelové odstíny zelené a růžové. Velmi populární barvou je také žlutá. I když se jí řada lidí apriori vyhýbá kvůli její výraznosti, nicméně žlutá sluší prakticky každému barevnému typu, pokud sáhnete po vhodném odstínu. Klidně ji zkombinujte s námořnickou modří, krásná je ale i vedle černé, červené a zelené. Podzimní oranžová je šik zejména s hnědou, červenou nebo třeba tyrkysovou.

Pokud chcete vypadat více elegantně, vsaďte na legendární kombinaci černé a bílé, která se hřeje na výsluní už od dob nesmrtelné Coco Chanel. Kombinace těchto dvou univerzálních barev je volbou sebevědomých žen, které přesně ví, co chtějí. Ocení ji i ty ženy, které pestré barvy nemají příliš v lásce.

Pokud máte smysl pro humor a odmítáte se nechat svázat konvencemi, určitě sáhněte po tričkách s potiskem. Potisk upoutá pozornost a dodá vám mladistvý vzhled.

Dárek pro muže

I když se oblečení v hitparádě vánočních dárků pro muže umisťuje spíše na spodních příčkách, kvalitním značkovým tričkem zcela jistě neurazíte ani svého partnera. Aktuálním hitem jsou pestré barvy, krátký rukáv a decentně viditelné logo. Vybrat si můžete barevné odstíny v modré, oranžové, hnědé, růžové a dalších exkluzivních kombinacích. Pro konzervativněji založené pány jsou tu stálice v podobě černé a bílé. Materiál vybírejte ideálně podle procentuálního rozvržení směsí, nejpříjemnější je bavlněné volnější tričko, pořídit si ale můžete mnoho variant i s různými kombinacemi umělých příměsí a upnutějších střihů.

Další nesmrtelnou klasikou je pánské tričko s potiskem. Záleží jen na vašem vkusu, zda sáhnete po potisku s neutrálním obsahem, nebo dáte přednost vtipnému textu. Potisk vypadá nejlépe na pohodlných sportovních modelech, zatímco tričko klasického vzhledu si váš drahý může obléci i do zaměstnání, které nemá určeno přísný dress code. Vánoce jsou zkrátka ideálním časem, kdy můžete vyzkoušet luxusní značku Armani Armani na vlastní kůži.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejhorší vánoční dárky pro ni
Nejhorší vánoční dárky pro něj
Vánoční inspirace: Dárky, které potěší ženy
Vánoční inspirace: Dárky, které muži chtějí