Menu
Úvod  ›   ›   › 

Vánoční inspirace: Dárky, které muži chtějí

Zapomeňte letos na obligátní ponožky, bačkory, trenky a rádoby vtipné hrnky. Přinášíme vám inspiraci na dárky, které o Vánocích dostanou vaší drahou polovičku do kolen.

Máte pocit, že Vánoce jsou ještě daleko a je zbytečné zabývat se teď přemýšlením o vánočních dárcích? Potom si zkuste představit fronty, které se v předvánočním čase hadovitě kroutí před pokladnami v supermarketech, sprint mezi regály, který každoročně podstupujete a s tím spojený ubíjející stres. Pokud se na Vánoce připravíte s dostatečným předstihem a promyslíte si dárky, které by ho mohly potěšit, nemusíte se obvyklého šílenství obávat.

Vánoce jsou kouzelným časem, ve kterém ještě intenzivněji přemýšlíme, čím potěšit svou milovanou polovičku. Nicméně výběr vánočních dárků pro naše pány je často značně komplikovaný problém. Inspirujte se poněkud méně tradičními dárky, které uspokojí i toho nejnáročnějšího muže:

Gastronomický zážitek pro jeho smysly

Ponožky, boxerky, nebo kosmetika patří, podle průzkumů, k nejméně oblíbeným dárků. Přesto se s železnou pravidelností objevují pod vánočním stromečkem jednoduše proto, že ženy nemají nápad, co darovat muži, který už prakticky všechno má. Chybí vám vánoční inspirace? Chcete darovat něco originálního a nevšedního? Letos se zaměřte na dárkové kazety s těmi nejvybranějšími lahůdky. Právě ty budou letošním vánočním hitem. Vybrat si můžete z mnoha různých druhů. Určitě nešlápnete vedle, pokud zvolíte ty, které obsahují kvalitní alkohol v kombinaci s luxusními uzeninami. Oblíbené jsou zejména gurmánské kazety s kvalitním vínem, whiskey, či netradičními druhy piva spolu se sušenou kýtou, luxusními sušenými salámy, doplněné například doutníky. Koupit můžete i tématicky zaměřené gurmánské balíčky; například na gril, pikantní a podobně.

Pro milovníky zlatavého moku

Dárky pro pány však nemusí být čistě gastronomického charakteru. Jestliže váš manžel, přítel, či milenec patří mezi milovníky piva, obdarujte jej pivní helmou s fotbalovým motivem, nebo metrem originálních Duff piv. A co takhle vlastnit ještě osobní půllitr s vlastním designem nebo celou pípu, připravenou k okamžité akci kdykoliv a kdekoliv? Takovým dárkem nepohrdne žádný pivař.

Luxus pro náročné

Patří váš partner k mužům, kteří už mají skutečně všechno a nespokojí se jen tak s něčím. Chcete-li svého miláčka obdarovat něčím opravdu netradičním a výjimečným, zaměřte se na luxusní dárky. Například luxusní francouzské víno znalce skutečně potěší, gurmán zase ocení výběrovou belgickou čokoládu a milovníka adrenalinu spolehlivě uspokojíte poukazem na zážitek netradičního charakteru.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nejlepší tipy, jak přežít stres o Vánocích
Nákup vánočních dárků: Šetřící tipy
13 tipů, jak ušetřit o Vánocích
Nejhorší vánoční dárky pro něj