Menu
Úvod  › 

Tipy a triky jak objevit ideální styl

Ideální styl je takový, který přesně koresponduje s vaší osobností. Nezřídka se lidé stylizují do něčího stylu ? tedy většinou do stylu někoho, koho obdivují, kdo se jim líbí, kdo pro ně znamená inspiraci. Jenže něco jiného je inspirovat se a něco jiného kopírovat. Nikdy nechtějte být něčí kopie, buďte originál a najděte si svůj vlastní styl. Jak jej objevit? Který bude ten pravý?

Jak objevit ideální styl

Je úplně jedno, zda sledujete trendy v oblasti bydlení, odívání nebo účesů. Jedna věc je inspirovat se, druhá vytvořit přesnou kopii něčeho. Inspirace je úplně v pořádku a úplně v pořádku je klidně skloubit i několik stylů dohromady a vytvořit jeden vlastní. To je přesně ten ideální styl. Který je vám příjemný, cítíte se v něm dobře i za předpokladu, že druhým se nelíbí. Děláte to pro sebe, pro svůj vlastní pocit, nikoliv pro druhé. Přinášíme tipy a triky, jak mít svůj vlastní styl.

Zdroj:Ideální styl

Nemusíte se líbit ostatním

Nebojte se postavit se za to, co se vám líbí. Samozřejmě na místě je trocha soudnosti. Klidně mějte i růžové vlasy, ale nejspíš je vám jasné, jak to myslíme. Trochu střízlivého uvažování je potřeba.

Musíte se cítit dobře

Nejdůležitější je, abyste se cítili jako ryba ve vodě. Zkrátka dejte na svůj pocit. Jak se cítíte. Zda vám to zvedá sebevědomí, je vám to příjemné, máte dojem, že určitá věc k vám neodmyslitelně patří. Ať už jde o účes, kabát, boty nebo bytové zařízení. Najděte svou vlastní cestu. Nebojte se experimentovat a klidně skombinujte i různé styly dohromady. Díky tomu vznikne jeden - ten váš.

Nebagatelizujte nedostatky

Netrapte se svými nedostatky, každý nějaké má, protože zkrátka nikdo není bez chybičky. Samozřejmě pokud o nedostatcích víte, nezvýrazňujte je pomocí barev, střihů apod. Snažte se je naopak zakrýt a vyzdvihnout přednosti. A hlavně - hlavně se nebojte. Protože strach dokáže člověka svazovat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Oblečení, doplňky a móda