Menu
Úvod  › 

6 stylových triků, díky kterým budete vypadat svalnatější

Cvičení vás nebaví, na zvedání činek nemáte čas a přesto byste chtěli vypadat svalnatě a vypracovaně? S následujícími stylovými triky to půjde.

Nemusíte nutně přespávat ve fitku, abyste vypadali jako sexy svalovec. Se správně zvoleným oblečením vaše postava získá a budete působit mnohem svalnatěji.

1. Noste véčkový výstřih.

Pokud potřebujete dosáhnout iluze širších ramen a svalnatějšího hrudníku, vybírejte si svetry, mikiny a trička s véčkovým výstřihem. Právě "véčko" totiž dokonale ovládá optický klam, díky kterému budou vaše ramena působit širší a pas naopak užší. Zároveň budete vypadat svalnatěji a štíhleji, což je bonus, kterým se neopovrhuje.

2. Hlídejte si švy.

I když většina mužů je ráda, že vůbec ví, co to švy jsou - a vůbec by je nenapadlo je kontrolovat - právě švy jsou jednou ze zásadních věcí, které dotváří celkový vzhled a vyznění oblečení. Švy musí perfektně sedět na ramenou i po stranách. Jakmile se vám na bocích kroutí, nebo vám spadnou pod ramena, nejenže je na první pohled vidět, že vám oblečení nesedí, ale především vám deformuje postavu.

3. Padnoucí střih.

Jednou z nejdůležitějších věcí pro to, abyste v oblečení vypadali dobře a svalnatě, je skvěle padnoucí střih. Dávejte si pozor, aby vám oblečení dobře sedělo v ramenou, ale i v podpaží, stejně jako dostatečná délka. V nepadnoucím oblečení nikdy nebudete vypadat dobře a přitažlivě.

4. Noste bílou.

Zatímco černá zeštíhluje, v bílé budete vypadat větší a svalnatější. To je také důvod, proč muži v bílých košilích vypadají tak přitažlivě a proč na ně ženy tak spolehlivě letí. Pokud chcete vypadat svalnatěji, volte na horní polovinu těla světlejší oblečení, na spodní polovinu oblékejte tmavší odstíny.

5. Zkoušejte různé vzory a materiály.

Stejně jako vertikální pruhy zeštíhlují, ty horizontální váš rozšíří. Vaše ramena budou vypadat širší, ale zároveň budete vypadat i tělnatější. Místo vzorů zkoušejte i různou texturu materiálu, která vám opticky přidá svaly. Zkuste například manšestrové kalhoty, které vám opticky zeštíhlí spodní část těla, a horní polovina těla tak bude vypadat svalnatější s širší.

6. Zkontrolujte si držení těla.

Ani nejlepší oblečení na světě na vás nebude vypadat dobře, pokud budete chodit se shrbenými rameny, kulatými zády a svěšenou hlavou. Dbejte na to, abyste chodili, stáli i seděli rovně. Pak budete vypadat sebevědoměji i svalnatěji.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
5 stylových trapasů, kterých se dopouštějí muži
Oblečení, které muži nesmí nosit na první rande
Stylové prohřešky mužů, které ženy nejvíc nenávidí
10 užitečných triků, které vám zachrání oblečení
9 největších módních mýtů