Menu
Úvod  › 

10 důvodů, proč se vám vyplatí zůstat single

Vzdycháte nad tím, že nemůžete najít partnera? Zbytečně. Single stav má spoustu výhod, tady je deset největších. Kvůli nim se vám vyplatí zůstat sama.

Můžete měnit chlapy jako šaty

Každý člověk má rozdílné zájmy, osobnost a styl. Jak můžete vědět, které šaty vám nejlépe padnou, když si je nevyzkoušíte? A s muži je to stejné. Pokud jste single, máte možnost hledat nejlepší kousek.

Budete sociální bohyně

Máte volnost v užívání volného času a jeho rozdělení mezi své přátele. Můžete si tak plnými doušky užívat kavárny, hospody, bary, koncerty, kluby a samozřejmě libovolné flirtování. Nejlepší na tom je, že s nikým nemusíte konzultovat volné termíny.

Je to vzrušující

Samozřejmě, dobrý vztah je super, ale pamatujete se na ten mimořádně vzrušující pocit a jiskření, které probíhá v okamžiku, kdy se vaše pohledy setkají? Potěšení z flirtování, svádění, první schůzky a poznávání nového partnera nikdy nezevšední.

Svoboda

Kontrolu nad svým životem a časem máte jen vy sami. Můžete si dělat, co chcete, a navazovat libovolné vztahy bez toho, abyste se museli někomu zodpovídat. Nemusíte nikomu přizpůsobovat své potřeby, či zájmy.

Můžete být sobecká

Čím budete starší, tím víc vašich přátel bude oddaných nebo bude mít dlouhodobý vztah. Někdy vám sice může přijít líto, že se zužuje okruh lidí, se kterými můžete vyrážet na akce. Na druhou stranu budete mít srovnání a bude vás blažit, že se nemusíte potýkat s nesnesitelnou tchyní, řešit nemoci dětí, či neschopnost partnera.

Očekávání

Co může být lepšího než rozechvělý pocit očekávání, co vám přinese další večer venku?

Těšení se

Svého pana božského můžete potkat na každém rohu - minimálně pana božského na jednu noc. Nemusíte si dělat starosti se stereotypem.

Budování kariéry

Pokud máte práci, která vás baví a chcete se jí věnovat, můžete v kanceláři klidně i přespávat a nikdo vám to nebude vyčítat. Můžete pracovat na projektech víc než ostatní a prorazit tak mnohem dřív a rychleji.

Vypadáte lépe

Nemusíte nikomu vyvařovat knedlo vepřo zelo, nikdo vás nesvádí k tučným večeřím a cvičení se můžete věnovat, kdykoli se vám zachce. Budete tak štíhlejší a krásnější, stačí, když budete chtít.

Větší zábava na svatbách

Všechny svatby, na které jste pozvaná, si užijete mnohem víc, protože právě vám bude patřit pozornost a obdiv všech nezadaných mužů.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
6 znamení, že nebude stát v posteli za nic
Co ženy nechtějí, aby muži věděli
20 lidí, které můžete nenávidět
7 věcí, které vám zničí vztah