Menu
Úvod  ›   › 

15 věcí, které chápou jen rodiče dětí ujíždějících na prasátku Peppě

Ten, komu doma od rána do večera nechrochtají růžové postavičky a neprozpěvují si vlezlé písničky, to nepochopí. Následující věci totiž důvěrně znají jen rodiče těch dětí, které bezmezně milují prasátka Peppu.

1. Už nejste schopni říct slovo "dinosaurus" normálním hlasem, ale zásadně při jeho vyslovování používáte afektovaný chraplák.

2. Víte, že píseň Bin Bong je dílem ďáblovým a nelze ji dostat z hlavy. A co vám asi tak hraje v hlavě, když se vzbudíte ve čtyři ráno a nemůžete zabrat?

3. Peppa ve skutečnosti není prasátko, ale panovačná, uječená hysterka.

4. Maminka s tatínkem Pašíkovi by se měli opravdu vážně zamyslet nad tím, že svého syna Toma vezmou k logopedovi a dětskému psychologovi.

5. Pan Brambora je velmi výstižným prototypem toho, jak vypadá aktuální televizní program.

6. Tak trochu se zdráháte vysvětlovat svým dětem, z čeho se ve skutečnosti dělá jejich oblíbená šunka, kterou právě svačí.

7. Naprosto vás irituje, že jsou postavám seriálu i z profilu vidět obě oči. O tom, že tvar hlav členů prasečí rodinky nápadně připomíná pánské přirození, ani nemluvě.

8. Děsíte se okamžiku, kdy začne pršet, protože to znamená, že se vám dítě vyválí v nebližší louži - skákání v loužích je přece taková zábava.

9. Ujišťujete se, že ovečku Zuzku by nenáviděly i mnohem mírnější nátury než jste vy.

10. Kdykoli smažíte palačinky, vaše děti hlasitě vyžadují, abyste je vyhazovali tak vysoko, až se přilepí na strop. Jinak to nemá cenu.

11. Občas mimovolně na konci věty zachrochtáte. (Pokud se vám to stává i při konverzaci s dospělými, měli byste začít uvažovat o vhodné medikaci.)

12. Vaše děti zásadně malují domeček pouze na vrcholu nesmyslně prudkého kopce.

13. Tajně, ale o to upřímněji, doufáte, že poníku Péťovi se jednou stane něco moc ošklivého.

14. O tom, že nejlepší učitelkou na světě, je paní Gazela, vůbec nemá cenu diskutovat.

15. Přemýšlíte o tom, jaký vztahový šok museli utrpět tvůrci seriálu, když dokonalé paní Pašíkové přisoudili za manžela takové namyšlené budižkničemu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Věci, které musíte udělat před narozením dítěte
15 věcí, které vám začnou být po narození dítěte jedno
6 typů rodičů, které potkáte na dětské party
13 lží, které říkají všichni rodiče
10 nejbolestivějších věcí na rodičovství