Menu
Úvod  › 

Sex po telefonu: Jak ji nažhavit

Máte chuť na nemravný rozhovor po telefonu? Máme pro vás seznam otázek, které ji spolehlivě nažhaví a zaručí vám nezapomenutelně erotický zážitek. Inspirujte se.

Nemůžete se z nějakého důvodu vidět a užít si sex zrovna, když na něj máte chuť? Nevadí. Pokud budete klást ty správné otázky, vzrušíte svou drahou polovičku i po telefonu a užijete si na dálku tak žhavý sex, že vás bude pálit mobil v ruce. Tady jsou:

1. "Jsi sama?"

Neexistuje lepší úvodní otázka. Tímto dotazem dáváte jasně najevo své úmysly a už jen vědomí, že se schyluje k erotice (byť i jen verbální) dokáže většinu žen vzrušit.

2. "Co zrovna teď děláš?"

Berte to jako jakýsi druh předehry. Navádějte ji pomalu k intimnějšímu charakteru rozhovoru. Pokud vám tedy začne líčit, jak zrovna domyla nádobí, zeptejte se, jestli má stále ještě mokré prsty a podobně.

3. "Představ si, že jsem vedle tebe v posteli a objímám tě."

Tuhle větu můžete libovolně obměňovat, ale právě teď nastal ten okamžik, kdy rozhovor směřuje od dvojsmyslů k jasnému cíli.

4. "Řekni mi, co by sis vzala na sebe."

Je úplně jedno, že aktuálně má na sobě vytahané tepláky. Nechte ji, ať zapojí fantazii a popíše vám erotický model, který by si s vámi do postele vzala. Zatímco v reálu by si například na sexuální převleky netroufla, po telefonu se bude méně stydět a bude mnohem odvážnější.

5. "Dívala jsi se někdy na sex cizích lidí?"

Nechte ji, aby vám popsala, ať už skutečný nebo smyšlený, voyerský zážitek. Bude se méně stydět, než kdybyste po ní žádali, aby popsala svůj vlastní erotický zážitek.

6. "Kde bys chtěla, abych se tě teď dotýkal."

I když oba víte, že se zrovna teď nemůžete fyzicky pomilovat, síla představ je mocná. Tak toho využijte.

7. "Popiš mi, jak by sis užila sex s neznámým mužem."

Každého vzrušuje představa nevázaného sexu bez závazků s někým neznámým. Samozřejmě, že tuto fantazii nemusíte převádět do reality, ale její popis je rozhodně velmi vzrušující záležitostí.

8. "Představ si, že pro mě děláš striptýz. Jak by ses postupně svlékala."

Jen málokterá žena má dostatek sebevědomí na to, aby udělala skutečný striptýz, ale v telefonu je to něco úplně jiného. Budete se divit, jak rychle se z vaší partnerky stane téměř profesionální striptérka."!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nechte si naplácat, aneb průvodce BDSM pro začátečníky
Sexuální polohy, které nahradí posilovnu
Sexuální fantazie: Co je ještě normální?
Dostaňte v posteli to, co opravdu chcete
5 věcí, kterými ji v posteli spolehlivě odradíte
7 erotických zážitků, které musí vyzkoušet každý pár