Menu
Úvod  ›   › 

Víte, jaké jsou důvody pro použití porodnického gelu?

Každá maminka, která se chystá na porod, zcela pochopitelně chce, aby vše proběhlo bez komplikací. Proto v souvislosti s porodem zjišťuje různé informace, stejně jako se pravidelně zaměřuje na hledání toho, co by mohlo porod usnadnit.

A právě zde se většina žen setká s tím, že něco takového existuje. Je to porodnický gel Dianatal, který je dnes velmi zajímavou a osvědčenou volbou pro mnoho žen. A jaké jsou hlavní důvody, proč ho používat?

Zdroj:Porod

Jednoduchá aplikace

Té se skutečně není nutné jakkoliv obávat, a to ani s ohledem na to, že by to narušilo porod. To je hlavní předností gelu, který pokud je nanesený kam a jak má, může být vše hotovo do pár desítek vteřin. S ohledem na aplikaci je pozitivem také to, že:

  • Gel aplikuj sestra
  • Postačí menší množství
  • Pravá chvíle j celkem dobře odhadnutelná

Zkrátí dobu porodu

Je dokázáno, že když doje právě k využití daného gelu, ta se doba porodu může výrazně zkrátit. Časově to může být až o desítky procent oproti normálu. Je tedy celkem jasné, že to ocení každá žena a že je to pro ni jeden z hlavních a jasných důvodů, proč použít porodnický gel. Žádná žena nechce rodit zbytečně dlouho, a pokud se objeví možnost, že bude daný akt výrazně zkrácen, je pochopitelné, že po něm žena také ihned sáhne.

Sníží bolestivost

Ta samozřejmě může být individuální. U některých žen porod bolí více, u jiných méně. Žádná ale rozhodně nechce riskovat a zcela logicky hledá možnosti, které by bolest eliminovaly. A i zde je důvod pro použití daného gelu. Ten díky svému inovativnímu složení dokáže výrazně snižovat třecí síly, což se zcela logicky pozitivně podepíše i na tom, že je snížena bolestivost.

Jde to jednodušeji

Posledním důvodem pro použití je rozhodně i to, že celý porod bude mnohem jednodušší, než si žena myslí. Potvrzují to i ty matky, které ho jednou nepoužily, a podruhé již ano. Stejně tak to ukazují různé statistiky. Hlavně potom ženám, které rodí poprvé, je celkem dost doporučován.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Porod