Menu
Úvod  › 

Sveďte ho dokonalým striptýzem!

Nedokážete si představit, že byste svému drahému předvedla striptýz? Provedeme vás krok za krokem tipy, které vašemu svádění dodají profesionální vzhled.

Neexistuje erotičtější věc, kterou byste pro svého partnera mohla předvést, než je striptýz. Pomalé erotické svlékání patří mezi pánské sexuální evergreeny a není příliš mužů, kteří by jej patřičně neocenili. Přitom jeho umění není tak složité, jak se vám možná na první pohled může zdát:

Striptýz je vlastně druhem erotického tance, během kterého žena pomalu odkládá oblečení, svádí diváka a tančí při smyslné hudbě. Čím důmyslnější a smyslnější oblečení a doplňky pro striptýz zvolíte, tím většího efektu dosáhnete a učiníte z něj nejerotičtější sexuální předehru vůbec.

Zlatá pravidla striptýzu

- Nepodceňte přípravu a vyzkoušejte si tanec před zrcadlem, abyste mohla kontrolovat pohyb celého těla a zejména pak boků, které jsou při striptýzu obzvláště důležité.

- Představte sama sebe v nejlepším světle a stejnou pozornost jako tanci věnujte i přípravě vlastního těla. Pokud budete mít neoholené nohy a popraskané paty, těžko se budete při striptýzu cítit jako smyslná bohyně sexu. Ještě než přistoupíte k činu, proveďte dokonalý peeling pokožky, udělejte si manikúru a pedikúru a oholte se. Čím lépe se budete cítit, tím budete sebejistější.

- Vyberte si pro své vystoupení spodní prádlo, ve kterém se cítíte opravdu sexy. Kombinace hedvábí a krajky vypadá nejen velmi vzrušivě, ale budete se v ní cítit i pohodlně. Velmi smyslně budete vypadat v černé nebo červené barvě. Pokud jste odvážná, zkuste si poskládat z modelů ve skříni outfit ala školačka či přísná paní učitelka.

- Zvláštní pozornost věnujte výběru hudby. Rytmus by vám měl sedět a měl by být pomalý a smyslný. Zkuste se inspirovat v některých filmech, kde se objevuje klasických striptýz a rázem pochopíte, že Kim Basinger by se v 9 ½ týdne těžko svlékala například na muziku Linkin Park a podobně.

- Nezapomeňte na vhodné osvětlení. Intimní světlo vykouzlí sexy a smyslnou atmosféru. Pokud máte k dispozici pouze stowattovou žárovku, raději sáhněte po svíčkách, jejichž světlo zalichotí vašim křivkám.

- Svého diváka můžete pro zvýšení efektu připoutat za pomoci šátků k židli. Tak budete mít jistotu, že budete mít kontrolu nad doteky v průběhu striptýzu.

- V průběhu tance se mu dívejte celou dobu do očí a neuhýbejte pohledem. Bude to působit mimořádně vyzývavě. Snažte se dotáhnout každý pohyb do konce a tančete velmi pomalu.

- Hrajte si se svýma rukama a dotýkejte se sama sebe na těch místech, ke kterým chcete přitáhnout jeho pozornost.

- Zhruba po minutě tance začněte se svlékáním. Vždy začínejte s horní částí těla. Velmi pomalu si svlékněte košili nebo top (cokoli s rozepínáním na knoflíky zlepší efekt) a nechte ji sklouznout na podlahu.

- Hrajte si i s oblečením, které jste odložila: přitáhněte si ho za svůj pásek, odhoďte na něj svou podprsenku a podobně.

- I když už odložíte spodní prádlo, stále platí zákaz dotýkání se. Váš divák se může jen a jen dívat.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 situací, kdy si muž myslí, že s ním flirtujete
Erotické hry, které vylepší váš sex
6 pohybů, které uplatníte při striptýzu
Řeč těla: Co vám říkají jeho gesta