Menu
Úvod  › 

Sex o svatební noci: Co ano a co ne

Nemusí to být vaše poprvé, ale stejně by měla být svatební noc výjimečná. Jak to udělat, aby jste si svůj novomanželský sex pamatovali ještě po letech?

Je jedno, kolikrát jste spolu v minulosti spali a kolik perverzností jste už vyzkoušeli, sex o svatební noci má mezi všemi vašimi milováními naprosto výsadní postavení. Svatební noc je zkrátka po staletí opředena zvláštním kouzlem, i přesto, že už dávno nikdo neočekává, že to bude vaše poprvé. Připravte se na něj:

Zakažte si předsvatební sex

Nikdo neočekává, že zůstanete až do svatby panna, ale pokud chcete ze své svatební noci udělat něco víc než běžný sex, snažte se minimalizovat svůj tělesný kontakt před svatbou. Abyste si sex o svatební noci užili se vším všudy, snažte se vytvořit neobyčejné očekávání a atmosféru, která není běžná pro každodenní sex. Pokud si po určité období před svatbou dopřejete oddych, vaše touha se znásobí a na svatební noc budete patřičně nažhavení. Délka předsvatebního celibátu je u každého páru individuální a záleží na tom, jak často si sex dopřáváte za běžných podmínek. Pokud spolu spíte každý den, bude vám stačit týden, jestliže si vystačíte se sexem dvakrát za měsíc, naordinujte si celibát minimálně dva měsíce.

Dopřejte si soukromí

Nepodceňte výběr vašeho svatebního pokoje. Není nezbytně nutné, aby v něm byla vířivka ve tvaru srdce a postel potažená bílou kožešinou. Klíčové je však, abyste v něm měli zajištěné dostatečné soukromí. Ujistěte se, že vás nejenže nebudou rušit bavící se hosté, ale že ani hosté posilnění alkoholem nebudou moci bušit na vaše dveře a povzbuzovat vás "vtipnými" komentáři k většímu výkonu. I kdyby vaše svatba byla sebeskromnější, za novomanželský pokoj si klidně připlaťte, abyste skutečně nebyli rušeni.

Odejděte brzy

Musíte se rozhodnout, zda dáte přednost paření do ranních hodin, nebo romantické svatební noci. Nepočítejte s tím, že budete pít, tančit a veselit se do hluboké noci a poté ještě odvedete výjimečný výkon v posteli. Celodenní únava, alkohol a stres je velmi vyčerpávající a má likvidační dopad na romantické představy o první manželské noci. Pokud je pro vás svatební noc důležitá, snažte se omezit přes den přísun alkoholu a hlavně se opusťte svatební veselí v rozumnou hodinu. Nebojte se, že se bez vás vaši hosté nezabaví.

Ven z šatů

Požádejte svého čerstvého manžela, aby vám pomohl svléknout se ze svatebních šatů. Kromě čistě praktického přínosu tak získáte výjimečnou předehru. Ačkoli se vám to může jevit jako poněkud podivné, pro většinu mužů představují svatební šaty velmi sexy doplněk a jejich svlékání jim bude připadat mimořádně vzrušující.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Druhá svatba: Co ano a co ne
Svatební šaty pro každou postavu
9 svatebních hororů: Jak se jim vyhnout
Nástrahy letní svatby
Nejlepší nápady na jarní svatbu