Menu
Úvod  › 

Proč mají muži v oblibě kouření doutníků

Muži (ale i ženy) na ně nedají dopustit, jsou symbolem gentemanů i boháčů a jejich kouření je rituál. Předkládáme vám důvody, proč jsou doutníky výjimečnou záležitostí.

Na kvalitním doutníku si pochutnáte

Znalci považují doutníky za něco výjimečného, na čem si mohou pochutnat. Většina populace se občas rozmazlí oblíbenou čokoládou, zatímco příznivci doutníků si vyberou svůj oblíbený model a těší se na chvilku, kdy se poddají jeho chuti.

U doutníku se uvolníte

Doutník a hektičnost nejdou dohromady. Chcete-li si dát doutník, je třeba se uvolnit, nikam nespěchat a udělat si čas minimálně dvacet minut, po který ho budete kouřit. Můžete si při něm přečíst noviny, vychutnat si kvalitního panáka, nebo jen tak odpočívat a třídit si myšlenky. Nemusíte však myslet na nic a jen se poddávat své zálibě.

Kouření doutníku je rituál

Pro skutečné příznivce je kouření doutníku rituál. Na rozdíl od obyčejných cigaret je potřeba doutníky uchovávat speciálně podle jejich druhů, existují ozdobná pouzdra na jejich přenášení, příslušenství na ořezání i zapalování. Opravdoví znalci doutníkové rituály znají a umí se je vychutnat.

S doutníky můžete experimentovat

Mnozí milovníci doutníků mají svou oblíbenou značku doutníků a nemění ji. Jiní s doutníky experimentují a zkoušejí neustále nové. Chcete i vy zkoušet různé značky a porovnávat je mezi sebou? Existuje obrovské množství rozmanitých doutníků, takže tato zábava vám vydrží skutečně dlouho. Nezapomeňte při experimentování na kubánské doutníky. Určitě vám zachutnají.

A co takhle dýmka?

Pokud nepatříte mezi obyčejné kuřáky cigaret a našli jste se v doutnících, možná vám zachutná i dýmka. Rozhodně ji vyzkoušejte, protože i dýmky má své neopakovatelné kouzlo. Napěchujete si ji svým oblíbeným dýmkovým tabákem a pokuřujete. Atmosféru dokreslíte výběrem pěkné dýmky, která se stane vaší srdcovou záležitostí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Hry, které ženy hrají s muži
Pro muže: 40 věcí, které musíte udělat, než vám bude 30
Oblečení, které muži nesmí nosit na první rande
Vánoční inspirace: Dárky, které muži chtějí