Menu
Úvod  › 

Polibky, které ji zaručeně dostanou

Víte, kam směřovat své polibky a dráždění ústy, aby její vzrušení bylo co největší? Čtěte průvodce po nejerotičtějších líbacích zónách žen.

Změny, které oživí váš sexuální život a dodají do něj novou vášeň, jsou vždy vítané. Vaší tajnou zbraní jsou ústa. Mimořádně není řeč o orálním sexu (ačkoli o jeho vzrušujícím potenciálu nikdo nepochybuje), ale o umění líbat. Pokud se naučíte dobře líbat a osvojíte si znalost jejích citlivých zón, máte stoprocentní úspěch zaručený. Ústy můžete líbat, lízat, sát i kousat. Zkuste vyměnit své ruce za ústa a místo toho, abyste ji hladili, dejte prostor teplým vlhkým rtům. Líbání na následující části těla dostane téměř každou ženu:

Uši

Uši jsou často, neprávem, opomíjenou částí těla, jejíž dráždění může být zdrojem intenzivní rozkoše. Nejefektnější je právě jejich stimulace ústy. Jemné okusování ušního lalůčku je spolehlivým způsobem, jak jí roztřást kolena. Vyzkoušejte také lehké dýchání do ucha a můžete se spolehnout, že nenarazíte na lhostejnou reakci. Pro zintenzivnění efektu si zároveň prsty pohrávat s jejími vlasy.

Šíje

Jeden z nejjednodušších a nejdostupnějších způsobů, jak zvednout její nápadu, je přisát svá ústa na zadní stranu jejího krku. Funguje to zejména, pokud to uděláte v okamžiku, kdy to nečeká a bude překvapená. Přistupte k ní například v okamžiku, kdy bude mýt nádobí, nebo pracovat na počítači, odhrňte jí vlasy z šíje a vášnivě jí polibte. Můžete se vsadit, že nezůstane pouze u jednoho polibku.

Obličej

Najdete jen málo intimnějších věcí než je líbání ženy na obličej. Nemluvíme samozřejmě o běžném společenském polibku na tvář, ale o lehkých něžných polibcích na tváře, čelo, rty, nos i oční víčka. Pamatujte si však, že v oblasti obličeje je striktně zakázáno lízání. Pokud budete tvář olizovat, efekt bude víc slizký než vzrušující. Zakázané je také kousání.

Klíční kost

Pokud je stále oblečená, jedním z nejintimnějších míst, kam můžete umístit své polibky, je její klíční kost. Klíční kost ženy je jedno z nejvíc sexy míst na jejím těle a ve spojením s vašimi ústy jde o nedostižnou kombinaci. Klíční kost je ideální pro začátek předehry a potom se můžete přesunout dál.

Boky

Její boky jsou mnohem citlivější, než si možná myslíte. Je tomu tak zřejmě proto, že se boky nachází blízko centra jejího tělesného potěšení. Líbání, lízání a jemné okusování jejích boků ji katapultuje k netušené slasti. Nezanedbávejte tuto tělesnou partii.

Ňadra

Zapomeňte na bradavky. I když je muži často považují za nejvzrušivější část ženských prsů, ženy je obvykle označují za přeceňované. Soustřeďte se raději na celou plochu prsů a neomezujte se jen na bradavky. Pokud vaše partnerka neholduje právě tvrdším praktikám, zapomeňte na kousání a intenzivní sání. Jemné polibky, lízání a dýchání zblízka na pokožku prsů vám zaručí mnohem větší efekt.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 signálů, že opravdu neumíte líbat
11 věcí, které nevíte o líbání
Neobyčejná historie líbání
Tipy na mírně ujetý sex