Menu
Úvod  › 

Největší chyby, které dělají muži v posteli

Zdrobněliny, povzbuzování sama sebe, oslovování penisu. Víme, čím ženu zaručeně otrávíte a sex definitivně zkazíte.

Jste přesvědčeni, že jste největší postelový borec na západní polokouli? A jste si jisti, že stejný názor sdílí i ženy, s nimiž ten sex provozujete? Zjistěte, jestli jejich změny v mimice jsou způsobeny skutečně blížícím se orgasmem a nikoli přemáháním smíchu.

1. Oslovování penisu

Nic nemůže být směšnějšího a zároveň tragičtějšího než muž, který před (nebo ještě hůř v průběhu) sexem vede důvěrnou rozpravu se svým penisem. Chápeme, že máte svůj penis opravdu rádi a mnohé jste spolu už prožili, ale skutečně si nemyslíme, že je to omluva pro situaci, kdy ho před akcí nazvete "Frantíkem" a povzbudíte ho k dobrému výkonu a poslušnosti. Pak bychom totiž potřebovaly někoho my, aby povzbudil k chuti na sex nás.

2. Honba za mnohonásobným orgasmem

Jistě, je chvályhodné, pokud se snažíte dovést svou partnerku k vyvrcholení. Bohužel si stále ještě celá řada mužů myslí, že všechny ženy mohou dosáhnout libovolného počtu orgasmů v průběhu pěti minut. Důsledkem tohoto nesmyslného přesvědčení je snaha muže, aby žena vyvrcholila ještě dřív než on (a on se na to mohl v relativním klidu dívat) a za několik desítek sekund si to zopakovala ještě spolu s ním. Z nějakého neznámého důvodu totiž muži považují počet orgasmů, které žena při milování s nimi má, za měřítko své nezdolné mužnosti. Jenže, drazí muži, často jde jen o signál, že má žena velmi rozvinutou představivost.

3. Zdrobněliny

Pokud vás nějaké zasuté pedofilní sklony nutí oslovovat svou milenku holčičkou, beruškou, milunkou a podobnými patologickými tvary, pokuste se je ztlumit vhodnými léky. Buďte ujištěni, že zdrobněliny připadají sexy jen ženám, které pobývají v péči psychiatra kvůli příliš těsným vazbám ke svému otci. Normální zralou ženu tímto oslovením rozhodně do kolen nedostanete.

4. Povzbuzování sama sebe

Těžko říci, jak se má tvářit žena (a hlavně, jak udržet vážný výraz), jejíž milenec se v průběhu aktu verbálně povzbuzuje k větším výkonům a znalecky hodnotí doposavad provedenou "práci." Možná máte skutečně nelíčenou radost z toho, jak pěkně se vám podařilo zasunout penis, ale věřte tomu, že není potřeba komentovat to nahlas, případně žádat potvrzení svých kvalit od partnerky. Vaše ego bude sice momentálně na výši, ale nejspíš to bude poslední výše čehokoli, které s touto ženou dosáhnete.

5. Čím hlouběji, tím lépe

Už vám někdo někdy řekl, že žena má nejvíc nervových zakončení u poševního vchodu, nebo jste právě na této hodině biologie chyběli? Tak by se totiž dala vysvětlit zoufalá snaha mužů dostat se penisem ideálně až do ženiny břišní dutiny. Skutečně není nutné snažit se přirazit až na samé dno pochvy, protože tak partnerčin orgasmus nepřivoláváte ale spíše oddalujete. Zkuste příště nasadit raději trochu více jemnosti a ohleduplnosti.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
7 věcí, které ženy na mužích nesnáší
Čtyři z pěti žen předstírají orgasmus
Polibky, které ji zaručeně dostanou
Mýty o pornu: V čem vám filmy lžou
Sex bez předehry: Kdy do něj jít