Menu
Úvod  › 

Sex bez předehry: Kdy do něj jít

Hlazení, líbání, svádění je sice příjemné, ale existují situace, kdy vyloženě zdržuje. Seznamte se se situacemi, kdy můžete na předehru s klidným svědomím zapomenout.

I když se na vás ze všech stran hrnou rady o tom, že v žádném případě nesmíte zapomínat na předehru, protože to je základ kvalitního sexu a její absenci vám ženy neodpustí, zapomeňte na to. Předehra je fajn a vaše drahá polovička si jí určitě užije, ale existují situace, kdy se vám mnohem víc vyplatí zapomenout na zdržování a vrhnout se rovnou na věc. V těchto okamžicích se na předehru vykašlete a skočte do sexu po hlavě.

Po pařbě

Vyrazili jste si spolu a strávili bouřlivou noc. Dali jste si pár koktejlů, pak jste šli tančit (nebo jste se dívali, jak se před vámi natřásá se svými kamarádkami). Celý večer pulsoval vzrušující přiopilou atmosférou a směřoval k jedinému cíli, a totiž vaší posteli. Když už se tam konečně dostanete, je úplně zbytečné zdržovat se hraním si na romantiku. Oba dva víte, proč tady jste, tak ze sebe strhejte oblečení už za dveřmi a užijte si to.

Vítací sex

Ať už se vracíte ze služební cesty, nebo pánského víkendu, užijte si vášeň, kterou podnítilo vaše odloučení a vrhněte se po hlavě do vítacího sexu. Čas, který jste strávili odděleně, totiž výrazně prospěje vašemu libidu a opět na sebe dostanete chuť. Když vás vaše partnerka vyzvedne na letišti a dopraví domů, nemá smysl odkládat sex byť o další minutu. Chyběli jste si, máte na sebe chuť, tak proč se zdržovat?

Na veřejnosti

Můžete být sebevětší exhibicionisté, ale pokud jste se rozhodli pro sex na veřejnosti, každá minuta zdržení zvyšuje pravděpodobnost, že vás někdo přistihne a místo erotického zážitku budete mít zdlouhavé vysvětlování s muži zákona. Když už ne jindy, u sexu na veřejnosti byste si předehru měli skutečně odpustit. Navíc veřejně přístupná místa těmto romantickým počinům obvykle příliš nepřejí.

Svatební noc

Celý den jste na nohou, musíte se věnovat hostům, s každým si ťuknout, do toho pracují nervy (jen si to klidně přiznejte) a když se konečně dostanete uprostřed hluboké noci do postele, nejspíš budete mít s plněním novomanželských povinností lehký problém. Pokud je navíc ještě oddálíte předehrou, ve finále nejspíš k ničemu nedojde. Ostatně čím rychleji půjdete na věc, tím větší jsou šance, že se s vámi pomiluje ještě ve svatebních šatech, a to je lákavá představa.

Sex ve spěchu

Bez ohledu na to, co se vám snaží partnerka namluvit, spěch není důvodem k tomu, abyste se zříkali sexu. Pokud se pomilujete jen rychle ve stoje v průběhu její polední pauzy nebo těsně před odchodem do práce, zpříjemníte si tak celý den a nebude vás to stát víc než několik minut.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Čtyři z pěti žen předstírají orgasmus
Polibky, které ji zaručeně dostanou
Mýty o pornu: V čem vám filmy lžou
Co byste se měli naučit od starších mužů