Menu
Úvod  › 

Nejšílenější místa pro sex

Sex na pračce nebo kuchyňské lince je pro začátečníky. Postupte do vyššího levelu a užijte si sex na místech, na která budete ještě dlouho vzpomínat.

1. Ve sklepě

Máte k dispozici klasický temný sklep na uhlí? Potom v sobě probuďte lehce zvrhlé choutky a využijte jej jako nedostižné rekvizity pro lehce sado-maso sex. Pokud si do něj vezmete ještě pouta, šátky, nebo provazy, efekt bude dokonalý a na prožitý sex budete vzpomínat ještě po několika letech. Je samozřejmé, že podobný účinek vám světlá sklepní kóje v paneláku těžko poskytne.

2. Kabinka v obchodě

Jděte se svou přítelkyní vybírat spodní prádlo a zavřete se s ní do kabinky (musíte přece zkontrolovat, jak jí nová podprsenka či podvazkový pás sedí). Využijte toho, že je polosvlečená a střihněte si jedno rychlé číslo. Blízkost ostatních zákazníku a riziko přistižení vybičuje vaše vzrušení do nepoznané intenzity.

3. V kanceláři

Je jasné, že pošilháváte po šéfově sekretářce a už vás několikrát napadlo, jaké by to bylo, kdybyste jí mohli přehnout přes kopírku v kanceláři. Když realizace vašich představ vypadá, z různých důvodů, nepravděpodobně, vezměte po pracovní době do kanceláře svou přítelkyni a udělejte to na kopírce s ní. Představovat si přitom můžete, co chcete.

4. Na odpočívadle

Těžko by se našel chlap, kterého nevzrušuje představa, že po cestě na služební cestu nabere do auta sexy stopařku, zastaví a rozdá si to s ní na lesní cestě nebo odpočívadle. Udělejte to samé se svou přítelkyní. Nebojte, projíždějící auta a jejich nevěřící řidiči vás vybičují stejně dokonale jako naivní stopařka.

5. Gymnastický míč

Propadla vaše přítelkyně všeobecnému šílenství a pořídila si domů velký gymnastický míč s tím, že na něm bude cvičit? Využijte toho a zařiďte si s jeho pomocí mimořádně intenzivní sex. Pokud ji přes něj přehnete a vniknete do ní zezadu, průnik bude mnohem hlubší. Zážitek zintenzivní i skutečnost, že se jí na balónu bude lépe pohybovat a pohyby budou plynulejší.

6. V parku

Jestliže vám není cizí představa, že vás při milostných hrátkách někdo pozoruje, nebo vás může i vyrušit, rozhodně se musíte vypravit do parku. Ať už si to spolu rozdáte na lavičce nebo v keřích, šance pro náhodné pozorovatele je tady vždy.

7. Výtah

I když se vám to může zdát jako největší klišé na světě, zkuste si někdy zastavit výtah mezi dvěma patry a udělat to své partnerce rychle ve stoje. Ideální je situace, kdy má na sobě sukni a vy jen odhrnete kalhotky stranou. Pro většinu lidí je přitažlivá představa, že si užívají sexu s člověkem, kterého náhodně potkali a téměř se neznají. Kulisy výtahu ve vás tuto fantazii podpoří.

8. Podzemní garáže

Vytraťte se z nudného večírku u přátel a odskočte si do podzemních garáží. Nikdo si nevšimne, že jste na dvacet minut zmizeli a vy se můžete kdykoli schovat mezi auta, kdyby někdo šel.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Sex bez předehry: Kdy do něj jít
Největší chyby, které dělají muži v posteli
11 sexuálních tipů pro muže
Když to trvá moc dlouho: Jak rychleji ejakulovat