Menu
Úvod  › 

Když to trvá moc dlouho: Jak rychleji ejakulovat

Všichni řeší předčasnou ejakulaci, ale co když váš sex trvá nepříjemně dlouho, protože nejste schopni vyvrcholit? Inspirujte se, jak dosáhnout rychlejší ejakulace.

Zatímco většina vašich kolegů se snaží udržet svého genitálního kamaráda na uzdě, aby neejakuloval po deseti vteřinách, vaše partnerka pod vámi zívá a v podstatě by si mohla přečíst i dnešní noviny, než se dopracujete k vyvrcholení. Nedávno provedená studie zjistila, že osm procent mužů není schopno dosáhnout vyvrcholení v průběhu pohlavního styk. Jak se tato nepříjemnost dá řešit?

Nemějte strach, i tento problém má řešení. V první řadě je potřeba, abyste si ujasnili, co přesně je potřeba vyřešit. Pokud jste schopni ejakulovat při masturbaci, je pravděpodobné, že váš penis funguje bez problémů a jste schopni vyvrcholení. Pokud máte problémy s ejakulací i při masturbaci, měli byste raději navštívit odborníka, který objeví pravou příčinu vašeho problému.

Trpíte nějakým onemocněním, jako je například diabetes, vysoký krevní tlak, nebo alergie? Berete léky na úzkost nebo depresi? Někdy mohou mít léky nebo onemocnění vedlejší účinky, jejichž důsledkem je opožděná ejakulace. Zvlášť pokud se vaše problémy časově kryje s dobou, kdy jste začali brát léky.

Podstoupili jste operaci prostaty? Pokud ano, možná vás lékaři upozornili na možnost, že s ejakulováním budete mít problém. Navíc v některých případech může ejakulát odcházet do močového měchýře místo do močové trubice. I když je toto setrvalý stav, orgasmu můžete dosáhnout i přes to.

Pokud nemáte žádné zdravotní problémy a neužíváte léky, možná je problém ve vaší psychice. Někteří muži pociťují vědomé či nevědomé obavy, které blokují jejich ejakulaci. Obávají se, že svou partnerku zraní, nechtěného těhotenství, nebo pociťují vinu za to, že si užívají sexuální potěšení. Mohou mít problémy s intimitou, nebo se bát, že selžou. Jinými slovy; plánují všechno příliš do detailů, soustředí se příliš na to, aby dovedli k vyvrcholení svou partnerkou a zapomínají se věnovat sami sobě.

Někteří muži potřebují intenzivnější doteky k tomu, aby dosáhli orgasmu. Problém však je v tom, že páry mají své zajeté sexuální vzorce, které jen velmi obtížně mění. Zkuste v takovém případě následující cvičení:

- Nejprve si promluvte se svou partnerkou. Je potřeba, abyste si byli schopni přiznat, že máte problém. Je až udivující, kolik mužů si odmítá přiznat, že ejakulace, která trvá několik desítek minut, není v pořádku. Samozřejmě, že vyvrcholení není všechno, ale přiznejte si, že bez něj to skutečně není ono.

- Po prodiskutování situace vás čeká nejtěžší část. Zkuste masturbovat a ejakulovat před svou partnerkou.

- Jakmile dokážete překonat tento blok, při příští masturbaci veďte ruku své partnerce.

- Ve finále byste měli být schopni ejakulovat klasicky při pohlavním styku do vagíny.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 4.5/5 (2 hlasy)
Přečtěte si také:
10 překvapivých sexuálních statistik
Orgasmus, pro který zemřete
Horor v posteli: Co jí zaručeně vyděsí
Čtyři z pěti žen předstírají orgasmus