Menu
Úvod  › 

Nejbizarnější zdobení lidského těla

Nechali jste si udělat piercing do pupíku nebo si vytetovat ornament na bedra a máte pocit, že jste tudíž nejdrsnější na světě? Nenechte se mýlit, existují způsoby zdobení těla, ze kterých se bude zvedat žaludek vám i vašemu okolí.

Tetování rohovky

Tetování oční bulvy nebo rovnou rohovky není žádnou novinkou, ale provádí se už víc než dva tisíce let. Většinou však šlo o způsob, jak zakrýt poškození rohovky a další oční defekty. V současné době tento roztomilý výkon získává oblibu především z estetického hlediska. Stále větší oblibě se těší barevné kontaktní čočky, jenže ne každý je na oku snese a ne každý do nich chce investovat stále dokola. Pro tyto případy můžete využít tetování oční bulvy nebo rohovky, které vám vydrží navždy. A to i v případě, že z něj oslepnete.

Jizvení

Zjizvení je kreativní a umělecké vytváření jizev a jejich kontrolované hojení, čímž se má docílit plastického výjevu a nesmrtelné umělecké hodnoty. Jizvy se vytváří nařezáváním kůže. Lidé, kteří ho podstoupili, tvrdí, že není zdaleka tak bolestivé jako tetování, ale požitek z něj je prý mnohem intenzivnější.

3D implantáty

3D umělecké implantáty jsou jakékoli předměty, které se celé aplikují pod kůži, aby nad povrch vystupoval jejich obrys. Velmi oblíbené jsou například růžky, respektive implantáty v jejich tvaru, které mají majiteli dodávat ďábelský vzhled. O tom, že nejde o bezpečnou metodu a hrozí mnohé záněty, podráždění a infekce zřejmě netřeba mluvit.

Korzetový piercing

Jde o jeden z nejnovějších trendů ve zdobení těla, kdy se do zad majitelky (povětšinou korzetový piercing podstupují ženy) aplikuje řada kroužků ve dvou řadách. Těmi si potom žena může provlékat různé barevné stuhy a imitovat tak šněrování korzetu. Získá tak skvělý módní doplněk k právě oblečenému modelu.

Cejchování

Lidské cejchování je pravděpodobně nejbolestivější ze všech způsobů zdobení lidského těla. Rozpálené železo různých tvarů se přikládá na tělo, kde způsobí popáleniny třetího stupně a poškodí nervová zakončení. V těchto částech těla se už nikdy neobnoví citlivost. Vypalují se nejrůznější ornamenty i nápisy.

Zavěšení za kůži

Jde v podstatě o obnovu piercingu, kdy se kůže propíchne několika háčky různých velikostí, za které se potom jejich majitel může věšet na libovolné předměty.

Rozdělení jazyka

Jeden z nejnovějších způsobů zdobení těla, kdy se špička jazyka nařízne a v podstatě tak dojde k jeho rozdvojení. Výhodou podle majitelů rozdvojeného jazyka má být to, že každá špička se může pohybovat samostatně a v případě potřeby si na nich můžete uvázat uzel.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Permanentní make-up: Výhra, nebo průšvih?
Problematické tetování: Kde a proč vám ho neudělají
Všechno, co chcete vědět o piercingu bradavek
Při odstranění tetování nečekejte zázraky