Menu
Úvod  › 

Sexuální předsevzetí, které byste si měli dát v roce 2016

Vykašlete se pro letošek na hubnutí i vyšší plat a dejte si předsevzetí, která znova nastartují váš sexuální život a pozvednou ho na vyšší úroveň. Těšte se na vášnivé noci!

Předsevzetí ohledně hubnutí si dává každý druhý. Zapomeňte pro letošek na dietní předsevzetí, která stejně nejspíš nedodržíte, a dejte si místo toho předsevzetí, která zlepší váš sexuální život. Dodají vám do života tolik vášně, kolik si jen dokážete představit:

1. Elektronice vstup zakázán!

Dejte si pro letošek předsevzetí, že vaše ložnice bude vyhrazena pouze pro spaní, odpočinek a sex. Nic jiného v ní nemá místo. Nemilosrdně vykažte za dveře mobily, iPady, laptopy i televizi. To jsou totiž ti největší zabijáci vaší intimity.

2. Trénujte svaly.

Kromě toho, že se při pravidelném cvičení spalují kalorie, také při něm dochází k vyplavování endorfinů a stimulují se svaly i mozek. Tělo je tak úplně ideálně připravené na milování a také budete mít na sex větší chuť. Zapojte do pravidelného tréninku i svou drahou polovičku a vaše intimní prožitky se rázem pozvednou na zcela jinou úroveň. Sport navíc zvýší přítok krve k vašim genitáliím, což vám zajistí silnější a intenzivnější prožitek.

3. Vzrušující myšlenky.

Když na sex připravíte svou psychiku, vaše tělo velmi rádo přizpůsobí a stoupne nejen vaše libido, ale zintenzivní se i prožitky. Klidně si přes den představujte to, co budete dělat večer se svou drahou polovičkou. Povolte uzdu svým snům a touhám a neodkazujte je pouze za dveře ložnice. Když občas pošlete vzrušující a sexy zprávu své partnerce, naladíte se oba na stejnou vlnu a předehra se bude odehrávat ve vaší hlavě už v průběhu dne.

4. Namontujte na dveře ložnice zámek.

Dětem se obvykle dost těžko vysvětluje, že mají před vstupem do ložnice klepat a počkat dostatečně dlouhou dobu, než vstoupí. Místo toho, abyste se znervózňovali představou malých narušitelů, sami sobě slibte, že do konce měsíce konečně namontujete na dveře ložnice zámek a také ho budete důsledně používat.

5. Mluvte!

Tento rok konečně nastal čas na splnění nevyřčených přání a fantazií. Dejte si předsevzetí, že odhodíte falešný stud a začnete spolu o intimních záležitostech mluvit na rovinu. Ptejte se své partnerky, co by chtěla, po čem touží, co si ještě nikdy nevyzkoušela... Když překonáte prvotní zábrany, rychle zjistíte, že není nic žhavějšího než sdílení svých sexuálních fantazií.

6. Alespoň jedna pomůcka.

Naplánujte si společnou návštěvu sex shopu (klidně i jen v online verzi), při které si vyberete alespoň jednu věc, která vám pomůže vnést do intimního života nové podněty. Nemusí to být nutně erotická pomůcka, můžete vybrat například sexy spodní prádlo, nebo kostým. Důležité je, aby nákup připadal vzrušující vám oběma a otevřel vám v ložnici (nebo i mimo ní) nové obzory.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
12 stádií manželského sexu
Co udělá BDSM pro vaše zdraví
Situace, kdy byste měli navštívit sexuologa
Co o vás vypovídá vaše oblíbená poloha
5 důvodů, proč vám nechce poskytnout orální sex