Menu
Úvod  › 

Největší chyby, které dělají muži v posteli

Myslíte si, že patříte mezi postelové supermany, kteří už se nemají čemu naučit? Možná vás vyvede z omylu seznam mužských sexuálních chyb, které vytáčí ženy k nepříčetnosti.

1. Berete víc, než dáváte

Zeptejte se kterékoli své kamarádky, co jí nejvíc vadilo na jejích milencích a v devíti z deseti odpoví, že jejich sobeckost: "Každý muž vyžaduje, aby mu jeho milenka poskytovala orální sex, ale na druhou stranu jen minimum z nich je ochotno tento prožitek oplatit. Z mé zkušenosti mohu říct, že v posteli se často i, jinak velmi příjemný, muž rychle změní v dokonalého sobce," říká třiatřicetiletá Marie.

2. Nevhodná předehra

V tomto bodě vstupuje do hry vaše intuice: Zatímco v některých případech je pro ni dlouhá milostná předehra ztrátou času, v jiné situaci vás pro změnu nařkne, že příliš pospícháte. Nevhodná délka předehry patří standardně mezi nejčastější stížnosti na postelový výkon mužů. Bůh ale suď, podle čeho byste se měli při předehře řídit.

3. Jste příliš potichu

Milování, při kterém ležíte jako prkno a zachováváte kamennou tvář, patří spíše ke klasickým stížnostem mužů na málo emotivní milenky. Napadlo vás ale někdy, že to samé platí i naopak? "Před několika lety jsem chodila s mužem, který při sexu projevoval asi tolik emocí jako hromada cihel. Nikdy jsem si nebyla úplně jistá, jestli si to užívá, nebo právě usnul," stěžuje si osmadvacetiletá Iveta.

4. Předpokládáte, že jí stačí málo

Samozřejmě nikdo nepochybuje o tom, že jste sexuální mašina a nedostižný superman, ale pokud se na to příliš spolehnete, jste na nejlepší cestě do pekla. Může vám to připadat neuvěřitelné, ale vaše pouhá přítomnost l její spokojenosti a uspokojení velmi pravděpodobně stačit nebude.

5. Nedostatečná péče o váš vzhled

"Vždycky, když si začnu myslet, že páchnoucí dech, tělo smrdící zatuchlým potem a špína za ušima se mužů v jednadvacátém století už snad netýkají, najde se jedinec, který mě vyvede z omylu," říká třicetiletá Silvie. "A nejsmutnější na tom je, že se nejedná o bezdomovce, ani starce nad hrobem, ale v mnoha případech o vrstevníka, se kterým jsem někdy v minulosti skončila v posteli." Nikdy, nikdy, nikdy nesmíte rezignovat na péči o sebe sami.

6. Příliš brzké vyvrcholení

Vyvrcholení v rámci jedné minuty může být do jisté míry roztomilé u onanujících puberťáků, ale když se ženete jen za svou ejakulací bez ohledu na tu, která leží pod vámi, vaše erotická pověst se tím nijak nevylepší.

7. Ignorujete její erotogenní zóny

Není to tak těžké; u většiny žen existují tři hlavní erotogenní zóny: prsa, bradavky a genitálie. Pokud se však soustředíte pouze na ně, velmi rychle a brzo vám dojde dech. Zkuste si uvědomit, že ženské tělo se skládá z množství různých částí a pro příště přizvěte do hry například také šíji, ramena, záda, hýždě, nebo nohy. Pokud aktivujete i její méně tradiční erotogenní zóny, odměna vás nemine.

8. Dostatečně ji nelíbáte

Můžete si o tom myslet, co chcete, ale skutečností zůstává, že ženy zkrátka milují líbání v jakékoli podobě. Když jim ho odpíráte a stavíte se k němu jako ke ztrátě času, vezy dojde i ke ztrátě vaší partnerky.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Prostředky na prodloužení penisu: Fungují?
Porno nemá na vztah špatný vliv
6 způsobů, jak oživit váš sexuální život
10 sexuálních praktik, které raději nezkoušejte
Co o vás vypovídají erotické fantazie
10 nejčastějších důvodů, proč ženy předstírají orgasmus