Menu
Úvod  › 

Jaký typ podprsenky si vybrat?

Push-up, sportovní, nebo bezešvé? Výběr podprsenek v obchodech je široký a každá se hodí pro jinou příležitost. Víte, co můžete očekávat a jaký typ si vybrat?

Pravděpodobně žádnou ženu by nenapadlo, aby se na ples vydala v džínách, na obchodní jednání v teplácích a na tenis ve večerních šatech. Na druhou stranu je poněkud zarážející, kolik zástupkyň ženského pohlaví má pocit, že bez problémů vystačí s jediným typem podprsenky, který se snaží aplikovat pod všechny modely bez ohledu na výsledný efekt. Vhodné spodní prádlo, a zejména podprsenka, dokáže oblečení pozvednout o několik tříd, stejně tak jako nevhodně zvolený typ umí dokonale zlikvidovat dojem i z nejdražšího modelu. Víte, po kterém typu podprsenky sáhnout a jaké máte vůbec možnosti?

Push-up podprsenky

Evergreenem mezi spodním prádlem jsou pus-up podprsenky. Jedná se o specifický typ spodního prádla, speciálně tvarované podprsenky. Díky důmyslnému střihu a vycpávkám košíčků dokáží push-up podprsenky zatraktivnit každý dekolt.

Vybírat si push up podprsenku můžete z mnoha různých materiálů. Zvolit můžete například sexy saténové či něžně krajkové. Také v kategorii push-up lze najít bezešvé podprsenky. Jejich velikou předností je skutečnost, že se dají nosit pod průhledné či splývavé materiály. Bezešvé modely jsou většinou vyrobeny pohodlné bavlny v kombinaci s lycrou.

Sportovní podprsenky

Zatímco push up podprsenky dokážou doslova vyzvednout přednosti a dodat objem dekoltu, sportovní podprsenku pak oceníte především při nejrůznějších fyzických aktivitách. Tento typ spodního prádla zaručuje každé ženě pohodlný pocit a umožňuje méně i více obdařeným ženám provozovat takřka jakékoliv sportovní aktivity. Primární je totiž jejich praktická stránka, funkčnost a využití. Sportovní podprsenku charakterizují především důmyslné materiály, perfektní střih a dokonalé pohodlí. Moderní materiály dokáží odvádět pot od těla a zaručují také tepelný komfort. Struktura materiálu je pak navržena tak, aby poprsí bylo jemně stažené a neobtěžovalo při sportovních aktivitách. Většinou jde o bezešvé podprsenky, kdy jsou švy buď velmi decentní, nebo realizovány tak, aby zbytečně nedráždily pokožku. Sportovní vzhled někdy doplňuje zvýraznění švů, v případě kvalitního modelu však nikdy nejsou švy cítit na těle.

Společenské podprsenky

Neexistuje větší módní faux pas než elegantní společenské šaty, pod které si obléknete nepadnoucí podprsenku, nebo podprsenku, jejíž ramínka vykukují při každém sebenepatrnějším pohybu. Pokud sháníte podprsenku pod konkrétní typ šatů, vezměte si je s sebou přímo i do obchodu, abyste si byla jistá, že vám nikde nebude vykukovat nic nežádoucího. V současné době se dělají podprsenky s ramínky spojenými na zádech či za krkem (ideální pro šaty bez rukávů), silikonovými, průhlednými, ramínky (varianta pro mimořádně vyvinuté ženy, které nemohou nosit modely bez ramínek), podprsenky s odepínacími ramínky i se speciálně vykrojenými košíčky, které nevykukují ani z hluboce vykrojeného dekoltu. Záleží jen na materiálu a splývavosti vašich večerních šatů, zda zvolíte společenskou podprsenku z krajky (pozor však, aby její výrazná struktura nerušila dojem ze šatů), nebo hladkou a bezešvou, která nebude pod šaty téměř patrná.

www.krasnepradlo.cz - praktické podprsenky pro každou velikost

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Lepší prsa: Co funguje a na co zapomenout
Jak vybrat podprsenku: Krok za krokem
Co o vás vypovídá barva vašeho spodního prádla
Jak si vybrat erotické spodní prádlo
Tipy pro výběr dokonalé podprsenky