Menu
Úvod  › 

Jak si vybrat erotické spodní prádlo

Vnese do vaší ložnice vzrušení, vášeň a adrenalin. Potěší vašeho partnera a vám dodá sebevědomí. Ale pouze v případě, že vám dokonale sedne. Víte, jak vybrat erotické spodní prádlo a jakými pravidly byste se měla při nákupu řídit?

Dlouhodobý vztah s sebou může nést opadnutí vášně a erotického napětí. Nerezignujte a snažte se vztah i erotično nějak oživit. Možností máte celou řadu. Někdo si vybere v sexshopu zajímavou erotickou hračku, ale velmi účinné je i erotické prádlo. Pokud si vyberete takové, které podtrhne vaše přednosti a dokonale vám padne, získáte tak mnohem větší sebevědomí, budete se v něm cítit svůdně a přitažlivě budete působit i na svého drahého.

Řiďte se instinktem a vkusem

Nemáte s nakupováním erotického prádla zkušenosti a nevíte jaký "kousek" si vybrat? V první řadě se řiďte svým instinktem a osobním vkusem. Podstatné je, abyste se v něm cítila dobře. Pokud se budete snažit za pomoci prádla situovat do role, která vám není příjemná, bude to na vás vždy poznat a efekt erotického prádla tím zcela zmizí. Vybírejte takové modely, které odpovídají tomu, jak se chcete v hodině H cítit.

Chcete-li se proměnit v dračici, budou pro vás vhodné různé korzety, podvazky, košilky, ale i kostýmy. Máte pocit, že v tak odvážných modelech byste se necítila dobře? Najděte si něco něžnějšího, co se k vám bude více hodit. I pěkná krajkovaná podprsenka s kalhotkami dovedou divy. Nenuťte se zkrátka do modelů, ve kterých se budete stydět a nebudete sama sebou.

Současně však zkuste popustit uzdu své fantazii. I když většina žen vybírá prádlo jen mezi černými, bílými a červenými modely, klidně zkuste využít i širší barevné škály. Blondýnky vypadají mimořádně svůdně v pastelových barvách, brunetky si zase mohou dovolit jasné barvy, jako je tyrkysová nebo jasně zelená. Zrzky zcela jistě okouzlí ve všech odstínech zelené a v zemitých tónech.

Malá versus velká ňadra

I sebesvůdnější prádlo bude vypadat podivně, pokud si zvolíte nepadnoucí model, ze kterého vám budou vnady vypadávat, nebo naopak budou přetékat přes okraje prádla. Zhodnoťte kriticky svou postavu a zamyslete se nad tím, jaké jsou vaše silné stránky, které byste ráda vyzdvihla, a co byste chtěla spíše zamaskovat. Pokud máte například malá prsa, ze kterých plný dekolt nevyčarujete ani tou nejvycpanější podprsenkou, vybírejte spíše sady prádla, které obsahují nápadité a klidně i odvážnější kalhotky. Ty odvedou pohled pozorovatele od horní části vašeho těla. Naopak můžete například zdůraznit nohy svůdnými punčochami a stanete se rázem ložnicovou bohyní.

Majitelky velkých prsů však ví, že přeplněný dekolt nemusí být taková výhra, jak se mnohým ženám zdá. Usměrnit velká prsa a dát jim patřičný tvar není nic jednoduchého, proto sáhněte raději po prádle s vyšším obsahem Lycry, které udrží vaše ňadra na požadovaném místě.

Jestliže máte komplexy z širších boků nebo většího zadku, vybírejte rovně střižené prádlo, které se vám nebude nikde zařezávat. Pro ženy s tímto typem postavy nejsou ani příliš vhodné podvazkové pásy, které problematické partie opticky ještě víc rozšíří. Povolené břicho zase zamaskujete prádlem s vyšším pasem a sadami s nápadnou podprsenkou, která odvede pozornost k horní části těla. Stejnou službu vám prokáží i černé punčochy, které zeštíhlí vaše nohy a přitáhnou k nim pohled vašeho drahého.

Na nákupu erotického prádla není nic špatného. Pokud přesto patříte mezi stydlivější ženy a nechce se vám do obchodu s erotickým prádlem, využijte služeb internetových obchodů. Zboží si vyberete z pohodlí svého domova. Tuto možnost oceňuje hodně žen.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jaká barva spodního prádla vám bude slušet?
Jak vybrat podprsenku: Krok za krokem
Co o vás vypovídá barva vašeho spodního prádla
Co si muži myslí o vašem spodním prádle